Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш истинска легенда на TNW!

Share | 

WHC CHAMPIONSHIP

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: WHC CHAMPIONSHIP   Пет 14 Яну - 19:07

1.Kaval
2.The Rock

Type Match: Ladder Match

Последната промяна е направена от Geor4 на Съб 22 Яну - 20:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://tnwrestling.forums-free.info
Spedre
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: WHC CHAMPIONSHIP   Съб 22 Яну - 20:16

I'm BACKKKKKKKKKK!

-Дами и господа, точно сега Вие си мислите, че съм тук, за да обявя главния мач и да започне "мелето", нали? Грешите! Нашият Световен шампион си е направил поредната шега и отново не е на работно място! (Публиката boo-ва и си мисли, че няма да гледа истинско "меле" на първия турнир за 2011-та, точно за Световната титла) Не, не, аз съм ТУК.. за да Ви кажа, че Мисава, "нашият" шампион е strip-нат официално от "неговата" титла и вече нямаме world champion! За това, на ринга ще излязат - "TNWG's World Warrior" Looow Ki и неговия опонент - "The People's Champ" Тheeee Roock! Точно така! Тук и сега, на този ринг ще гледаме - Скалата срещу.. Лоу Ки, но в не какъв да е мач, а именно - Tables, Ladders and Chairs freakin' match! Това е от мен! Забавлявайте се, по дяволите! И това директно прави мача Ladder!!WOOOOOOOW! Hit my f'n music!
Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: WHC CHAMPIONSHIP   Съб 22 Яну - 20:20

IF YOU SMEEEEEEEEEEEEL WHAT THE ROCK IS COOKING...