Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Share | 

Пресконференция преди турнира

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder

ПисанеЗаглавие: Пресконференция преди турнира   12/12/2010, 02:30

Всеки който ще учства във турнира молим да напише промо за предстоящият му мач.

Spoiler:

Върнете се в началото Go down
http://tnwrestling.forums-free.info/
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди турнира   17/12/2010, 06:59

Кой по-подходящ да открие пресконференцията от Кели Кели!?
Шампионката на федерацията преживя доста стресиращи моменти последните седмици .. включително и трагедия за нея и нейния мъж - Ей Джей.
Нека видим какво ще каже Бланк..

Лилиян: Здравей, Кели. Първо да ти поднеса своите искренни съжаления и съболезнования за това, което се случи миналата седмица. Как се чувстваш?
Кели : Е, както знаете .. станаха доста важни неща, които преобърнаха живота ми буквално за секунди. Омъжих се преди четири седмици за един прекрасен човек - Ей Джей. Ние очаквахме бебе и този мач на турнира .. срещу Марис .. щеше да е последния ми в тази федерация. Но стана нещо, което напълно не очаквах.. на пътя ми застана пълен изрод - Джеф Харди. Джеф, ти провали всичко, за което бях мечтала, уби бебето ми .. но знаеш ли какво, Джеф? АЗ ще ти покажа къде е твоето място. На турнира .. ще се заема с Марис .. ще я размажа и ще запазя своята титла, но след него .. няма да се поколебая да направя живота ти АД. Няма да се поколебая да ти сритам задника .. да,чу ме, Джеф .. ще ти сритам задника .. не ме интересува през какво ще мина .. не ме интересува какъв мач ще избереш .. запомни го .. ще те унижа пред милионите зрители, гледащи шоуто. Ще си платиш Харди, направи го прекалено лично .. пази си гърба,защото аз не се шегувам.
Лилиян: Но.. да не би намекваш,че предизвикваш Джеф открито .. на мач?
Кели: HELL .. YES !! Нямам повече време за губене, Лилиян .. затова .. ще се видим утре.

Бланк оставя микрофона и слиза от ринга ..

Последната промяна е направена от - ExposedBarbie. на 17/12/2010, 12:01; мнението е било променяно общо 1 път
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди турнира   17/12/2010, 08:29

Пристигна и една от най-добрите звезди в този спорт - The Rock!!

След броени минути той се показва с черни очила и започва да говори.
Морган няма какво да говоря,всъщност писна ми от тези конференций всеки шибан месец.На турнира ще те сритам както никой друг не го е правил през живота си.Искам да говоря за Джеф Харди и теб.Не само твоя задник.Харди за кой се мислиш ти бе?Мислите си ,че ще постигнете нещо като се опитате да ме пребиете?It was a fluke!Харди на турнира аз ще се погрижа приятеля ми да те размаже.И след като приключа с лайното Морган ще се заема аз също с теб.И как смееш да отвличаш жена чакаща бебе?Не си си пил хапчетата ли!?Както и да е,ти и Морган ще бъдете заличени от тази компания и след това ,ще се съдредоточа към целта ми ... знаете я!

Скалата излиза и отива да види как са другите от Fortune..
http://ifyousmell.com/
Extreme'Diva
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди турнира   17/12/2010, 11:40

Бля бля бля..Ша-ля-ля.. ;д
Така ето време е да продължим с пресконференцията ..

Марийс и Миз?!? Те отново ли са заедно?!?
Лилиян : Здравейте..Първият ми въпрос към вас е отново ли сте заедно?
Марийс : Да..Да знам че всички сте в шок но ние сме заедно..Може ли със смислените въпроси?
Лилиян : Добре..Марийс на турнира ти ще се изправиш срещу Кели Кели..Тя изгуби детето си ..Каква ще е твоята тактика за турнира и мислиш ли че ще успееш най-накрая да се добереш до титлата?
Марийс : Всеки е наясно,че с Кели не сме приятелки,но аз наистина бях шокирана от случилото се..Искам да изкажа своите искренни съболезнования..Доколкото до турнира..Ще дам всичко от себе си да се добера до титлата..
Лилиян : Ясно..Миз ти ще защитиш своята световна титла срещу Mitsuharu Misawa..
Миз : Замълчи до тук..На турнира аз ще запазя своята титла..Не само защото съм страхотен,но също така имам до себе си един страхотен човек-Марийс.
Лилиян : Добре..Успех и на двама ви утре..
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди турнира   17/12/2010, 12:50

Лилиян:Дами и господа виждаме Моргън ще изчакам да спре да се снима и ще отида при него...25минути по-късно....... Лилиян:Еее Мат немога да те чакам толкова защото нямам време та какво мислиш ще запазиш ли титлата си утре...Моргън:Какво мисля ли ... Мисля че ще размажа скалата скроил съм си и план така че внимавай Скала няма да разбереш откъде ще ти дойде... Лилиян сега ме остави невиждаш ли че феновете искат да им дам автографи и да се снимам с тях!
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди турнира   18/12/2010, 04:38

Ето че и Звяра ще поговори малко за предстоящият му мач:
Брок: Здравейте ! Моля за малко тишина имам да ви казвам нещо много важно ! Тази вечер аз ще имам шанс да стана Хардкор шампион. Знаете че аз винаги се опитвам да спечеля. Тази вечер аз обаче няма да дам всичко от себе си.
Журналист: Брок каква е причината да не се биеш както обикновенно ??? И тайна ли е тя ?
Брок: Не аз не крия нищо. Когато аз се изправих срещу Крисчън на миналият турнир той ме победи, но направи и нещо повече от това - той ме контузи.
Журналист: И къде по-точно те е контузил и болезнена ли е тази така неочаквана за нас и за самите кечисти контузия ???
Брок: Ами няма да казвам точната зона на контузията но ще ви кажа само че тя малко или много ще ми повлияе за мача. Чудите се защо няма да ви кажа ли ? Защото този вид мачове е много болезнен, ако ви кажа къде изпитвам болка всеки от участниците ще насочи цялата си сила точно в тази опреденела точка. Мача ще бъде дълъг и в същото време болезнен тук всичко е позволено а безмилостната клетка ще бъде помощник на всеки един от нас. Аз ви давам думата си че ще се постарая да спечеля и да покажа мощта си на всеки от феновете, от кечистите и дори на самият себе си !!! Брок си тръгва а на излизане от залата в която се провежда пресконференцията той среща едно малко дете преоблечено изцяло като него което го моли за автограф и да се снима с него. Брок му изпълнява желанията и отива към съблекалнята си където ще тренира за мача си.
http://tnwrestling.forums-free.info/
The Notorious
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди турнира   18/12/2010, 05:06

След Брок Леснър, Трите Хикса застава до микрофона.

-Този момен настъпи! Време е да играте моята ИГРА! Време на Revenge аз да стане лицето на TNWG. Знаете ли какво? През годините съм се бил с какви ли не мъже. Леснар, Скалата, Остин списъка е безкраен. Дори и с легендарния Гробар. Няма значение на турнира Миз, ако не се появи ще ни покаже каква отрепка долен мизерен страхливец. Колкото до Мисала много съжелявам, но нямаше по подходящ момент да се включа ва мачът на турнира и от за световната титла. Не ме интересува какво му е състояните ни най-малко. На турнира някой ще бъде унищожен. След мачът искам официално да заявя пред всички, който гледат тази пресконференция, ако аз не съм шампион нямам повече работа тук в този е-фед. Така, че ще напрая всичко, което знам опонентите ми ще изпитат онази болка, която рядко съм я прилагал на някой. Така някой от тези фенове бяха на турнира преди няколко месеца 'Болка, нали? Там се би Майкълс, но трябваше там да съм аз, а не той, защото Майкълс се познаваше с 'шефчето' и му уреди мачът ей така. Знаеш ли каков ХБК радвам се, че сега не си шампион, защото не смятях като дойда тук да водя 'нова вражда с теб.' Не знам дали ме чуваш и не ме интересува ни най-малко. Някой хора може да си спомнят онази велика КечМаниа '17 ня която аз самият победих Крис Джерико и спечелих световната и титлата на федерацията едновремено. Едва ли някой ще забрави велика вражда, която съм водил с Голдбърг, но накрая и, той беше на колене пред мене. Лежеше на земята пребит и кървеше от ударът на бойният му чук. Мисала изпита неговата болка на последният Маднес нали? Миз успя да се спаси, но каквото и да става след мачът Миз, ако се появи ще усети тази болка. Знаете ли сетих се за миналият турнир. Обещах ви да победя не кой да е, а самият 'Ледения Стив Остни. И така стана. Забодах главата му в тепиха след завършващият ход и, кой спечели мачът? Аз! Спомняте ли си КечМания '20? Тогава великият Крис Беноа спечели, нали? Да, но се надявам, че видяхте Майкълс колко пречупен бе, след всеки мой ход за предаване върху тялото му. Тази болка ще изпита Миз на турнрът Revenge. За Мисала също съм приготвил нещо. Спомняте ли си, когато през '2000 Ости се бе качил на въжета и се готвеше за суперплекс? Само, че какви бяха последиците педигри от третото въже. Мисала това те чака точно теб на турнира, ако се появиш след онзи удар от моето 'най-добро приятелче' бойният чук. Печелил съм много титли във, която и федерация да отига да играя. Смятамм това да направя и тук в тази. Казах го веднъж, ако не успея да стана шампион и отново да съм Кралят на Кралете на турнира аз официално заявявам, че ще напусна.

След кеото Играта се нарежда до останалите и започва да раздава автографи на децата.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди турнира   

Пресконференция преди турнира
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1