Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш истинска легенда на TNW!

Share | 

TNW Podcast S02 E06 - Ревю на Cage Of Violence, Preview на Survival Struggle

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E06 - Ревю на Cage Of Violence, Preview на Survival Struggle   26/3/2018, 21:37

Мога само да съжалявам,че не успях да се включа, поради огромния брой ангажименти, които имах. Но .. Дамянски представи EWF частта достатъчно добре, така че - MUCH LOVE, коУЕга. <3 Иначе, изслушах целия подкаст. Направиха ми впечатление детайлните разсъждения по всеки един въпрос. Евала за което. Повтаряхте се 1-2 пъти, но това е нормално при един толкова дълъг епизод.
Върнете се в началото Go down
Scroller
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E06 - Ревю на Cage Of Violence, Preview на Survival Struggle   26/3/2018, 21:46

Евала... Отново чудесен podcast, лично на мен ми хареса. Искам да кажа нещо за темата, в която съм решил да остана последен... Не съм такъв егоист първо на първо... (Very Happy)... Защо мисля така ли? Еми отказах съм пушове, давал съм си титлите на друг, а примерно не е трябвало. И на Back In Black направих три загуби. Това малко ме обиди, но нищо. Аз и Rain-a направихме класика отново, като останахме последните оцелели и мисля че заслужихме едно браво за труда, който положихме. Все пак точно GOAT ни даваше зор да пишем бързо, защото ни чакали. Иначе евала добър podcast.

2x TNW Intercontinental Champion - Roman Reigns, Finn Bálor
1x TNW Bulgarian Champion - Kevin Owens
1x TNW Hardcore Champion - Kevin Owens
4x TNW Tag Team Champion - Daniel Bryan, Karl Anderson, Seth Rollins, Kyle O'Reilly
TNW Hall Of Fame 2018 - Kevin Owens
TNW Superstar Of The Year 2017
Admin Of The Year 2016
''OMG'' Moment Of The Year 2016, 2017
Mr. Get The Suitcase 2017 - Kevin Owens
Longest Reigning TNW Tag Team Champion - Karl Anderson
19th Triple Crown Champion
Final Three in Road To Pain Match 2017, 2018
First User cash-in at Pain
9th Grand Slam Champion
Main Evented PAIN IX
LegitBo$$
The Boss of TNW
The Boss of TNW

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E06 - Ревю на Cage Of Violence, Preview на Survival Struggle   26/3/2018, 22:29

Не че някой ми е искал мнението, но.... Подкаста ми хареса адски много, не знам защо.. Може би за пръв път чух толкова изчерпателни думи за себе си, хахаха... Радвам се, че според Манчи клетката при жените е била феномнална, защото много се постарахме и тази дума наистина описва целия й резултат. Също така включването на Дамянси беше топ. Много се зарадвах.. И като цяло и трите теми бяха приятни и интересни за слушане, смятайте щом съм изслушала целия подкаст. Като цяло не може да очакваме нищо лошо от Андрей и Мариан.. ФАКТ!

WOMAN OF THE YEAR 2016
18x Diva of The Week
2x Women's Champion [131 days]
1x Divas Champion
The Last Divas Champion&The First Women's Champion

JohnnyZ
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E06 - Ревю на Cage Of Violence, Preview на Survival Struggle   26/3/2018, 22:40

Евала момчета, много силен подкаст! Хареса ми, че коментирахте не само самите мачове, но и враждите довели до тях. Дамян също направи чудесно включване. С нетърпение чакам съвместния турнир на TNW и EWF. Очертава се да бъде нещо наистина грандиозно!
Mr. Pain
Premium Member
Premium Member

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E06 - Ревю на Cage Of Violence, Preview на Survival Struggle   26/3/2018, 22:49

феномени
Pamelska
Women's Champion
Women's Champion

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E06 - Ревю на Cage Of Violence, Preview на Survival Struggle   26/3/2018, 23:05

Страхотен podcast, благодаря за добрите коментари за жените, защото наистина се старахме, благодаря за това, че вярвате (не всички Иконката на Поколени) , че ще се справя като модератор.. турнира между федовете ще бъде наистина интересен.. нямам търпение за него и за следващият епизод разбира се.

Spoiler:

alex_alex
New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E06 - Ревю на Cage Of Violence, Preview на Survival Struggle   27/3/2018, 15:08

Така момчета.. Много хубав подкаст като цяло. Но на мене ми липсваше само едно- единствено нещо откъм коментарите. И това е че не коментирате много самите постове.. А по- скоро кой колко добре ги писал, но не много относно съдържанието им. Което само по- себе си не е проблем и естествено някой би казал „Ми прочети си постовете сам и след това слушай подкаста“.. За да съм ясен, нямам предвид да разказвате какво точно се е случило в даден мач, ама да нахвърляте по няколко изречения кои моменти от постовете са ви направили впечатление.. Това е, но иначе всичко друго си е перфектно и е удоволствие за слушане!  Благодаря ви за Труда!

ПС.
Може да ме наричате само Алекс, не е нужно да е двойно Very Happy
Но все пак благодаря за уважението, че ме наричате с пълния никнейм
Rainmaker
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E06 - Ревю на Cage Of Violence, Preview на Survival Struggle   27/3/2018, 15:42

^ И аз това съм го отбелязвал преди в коментарите под подкастовете, много точно казано. Дано наблегнат и на този аспект.

All Time Record with this profile: W:36/D:4/L:14
Record With Kazuchika Okada: W:25/D:4/L:7
Debut with Kazuchika Okada: 06.VIII.2016
Rainmakers: 29

Achievements
1x TNW World Champion (252 days, 8 defences)
1x TNW European Champion (record 164 days, 5 defences)
3x TNW Tag Team Champion (95 days, 0 defences)
TNW Cup 2016 Winner

Awards
5x Wrestler of the Week
11x Match of the Week
6x 5 Star Matches, 1x 6 Star Match, 2x 6½ Star Matches
Champion of the Year 2016, Move of the Year 2017, Match of the Year 2017, Performer of the Year 2017
Cekoki
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E06 - Ревю на Cage Of Violence, Preview на Survival Struggle   28/3/2018, 14:13

Хубав Podcast, но поне за мен прекалихте с Юлиян, да той може да мрънка в повече, може много неща, но едва ли на някого би му харесало да чуе това, че без него е по-добре... Това си е напълно несериозно изказване и то от админ, човек с много опит в е-фед средите. Пак казвам това е напълно некоректно... Как очаквате да се върне след време като казвате, че е по-добре без него ? А едва ли целта е да гоним играчи от тук.. Казвал съм го много пъти, че Юлиян е някаква версия на Пеши в началото. Знам го, защото помня как Лаек се ебаваше с него и аз му подадох ръка, видях потенциала му и сега Пеши е на много високо ниво, мисля, че Юлиян е същия случай, просто му трябваше да намери правилния кечист, с който да се задържи поне половин година и така щеше да му дойде и муза, и желание, но не знам сега дали би се завърнал. Не искам да излиза все едно го настройвам против вас, но на мен, ако ми кажат такива неща едва ли бих се върнал отново тук.

Поздравления за клипа още веднъж.
GOAT
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E06 - Ревю на Cage Of Violence, Preview на Survival Struggle   28/3/2018, 15:46

Споменава се за присъствието на Юлиян в екипа. Никога не сме оспорвали важността на Юлиян като играч във форума!

Spoiler:

http://tnwrestling.forums-free.info/
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E06 - Ревю на Cage Of Violence, Preview на Survival Struggle   

TNW Podcast S02 E06 - Ревю на Cage Of Violence, Preview на Survival Struggle
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ME : WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Christian Cage vs. CM Punk vs. Brock Lesnar