Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш истинска легенда на TNW!

Share | 

TNW Podcast S02 E01 - ПОДКАСТ ЗА 8 ГОДИНИ TNW!

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
SeverinChalgata
The People's Champion
The People's Champion

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E01 - ПОДКАСТ ЗА 8 ГОДИНИ TNW!   19/12/2017, 00:54

Geor4 написа:
Хареса ми. Такива трябва да интервютата (podcast-овете). Точни и ясни. Има химия между Мариан и Андрей като водещи. Интересни и различни гости. Не очаквах появата на Сев и Милена. Бях приятно изненадан. Чак сега разбирам, че Юси е поканил Сев във форума. Това беше нещо ново. Милена със сигурност липсва на форума. Както тя, така и женската дивизия. Надявам се един ден тя и другите момичета да се върнат, дори и да е за едно шоу. Васко? Какво да кажа за него. Точен и ясен. Рязко включване от Скролера с мощна и звучна кашлица. Мисля, че като цяло подкаста се получи добре. Имаше си от всичко по малко. Не изоставяйте този проект, защото има хляб в него. Успех и да ни радвате само с такива хубави епизоди. Wink Smile !

Митко, не Юси.
Върнете се в началото Go down
Rainmaker
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E01 - ПОДКАСТ ЗА 8 ГОДИНИ TNW!   19/12/2017, 00:59

Много добър подкаст, определен един от най-добрите, които съм слушал във форума. Включванията на гостите бяха точни. Разискваните теми бяха интересни и сериозни, като анализът на турнира беше чудесен. Очаквам и втори брой.

All Time Record with this profile: W:37/D:4/L:15
Record With Kazuchika Okada: W:26/D:4/L:8
Debut with Kazuchika Okada: 06.VIII.2016
Rainmakers: 31

Achievements
1x TNW World Champion (252 days, 8 defences)
1x TNW European Champion (record 164 days, 5 defences)
3x TNW Tag Team Champion (95 days, 0 defences)
Cage of Violence 2018 Winner
TNW Cup 2016 Winner
Main Evented PAIN IX

Awards
5x Wrestler of the Week
12x Match of the Week
6x 5 Star Matches, 1x 6 Star Match, 2x 6½ Star Matches
Champion of the Year 2016, Move of the Year 2017, Match of the Year 2017, Performer of the Year 2017
Върнете се в началото Go down

TNW Podcast S02 E01 - ПОДКАСТ ЗА 8 ГОДИНИ TNW!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2