Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш истинска легенда на TNW!

Share | 

TNW Podcast S02 E01 - ПОДКАСТ ЗА 8 ГОДИНИ TNW!

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
MarianAsylum
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: TNW Podcast S02 E01 - ПОДКАСТ ЗА 8 ГОДИНИ TNW!   17/12/2017, 23:39

Дами и господа, дългоочакваното завръщане на Podcast-a на GOAT и MarianAsylum e факт! И какво по-добро завръщане от подкаст за 8-годишнината на форума?! Темите, които ще обсъдим с моят колега са следните:

- Preview на Day Of Reckoning 2017
- Rampage 300
- 8-годишнината на TNW
- Ексклузивни включвания на потребители на TNW

Очаквайте подкаста в деня на 8-годишнината на форума (18.12.2017)!

Последната промяна е направена от MarianAsylum на 18/12/2017, 19:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Psychosocial
Grand Champion
Grand Champion

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E01 - ПОДКАСТ ЗА 8 ГОДИНИ TNW!   17/12/2017, 23:43

Надявам се да можете да ме похвалите, сега съм супер сериозен и ще се пробвам да се изкача в МЕ-то. Относно завръщането ви: WELCOME, BACK, "BIG MATCH" BOYS! Very Happy
Rainmaker
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E01 - ПОДКАСТ ЗА 8 ГОДИНИ TNW!   18/12/2017, 00:29

Надявам се само да не спрете с подкастите отново, тъй като бяха едно от най-интересните неща във форума, които не включват е-фед игра.

Spoiler:

St. Scheiße
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E01 - ПОДКАСТ ЗА 8 ГОДИНИ TNW!   18/12/2017, 00:33

Ако не сте го направили още бих искал да взема участие в него
Psychosocial
Grand Champion
Grand Champion

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E01 - ПОДКАСТ ЗА 8 ГОДИНИ TNW!   18/12/2017, 01:33

St. Scheiße написа:
Ако не сте го направили още бих искал да взема участие в него

Не са го направили. Ако са ще предупредят, пък и мисля, че ще коментират след като свърши Rampage 300.
MarianAsylum
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E01 - ПОДКАСТ ЗА 8 ГОДИНИ TNW!   18/12/2017, 23:10

mediafire.com file/da2c0rpl409i4ip/Podcast%20za%208-godishninata%21.mp3

ЧАКАНЕТО ПРИКЛЮЧИ #2! Вече официално след трола преди малко, подкаста за 8-годишнината е качен! Искаме да благодарим на нашите гости, които решиха да се включат и да допринесат за спокойно мога да кажа най-големия и силен подкаст в историята на форума. Това е нашият подарък към нас за 8-мата годишнина на форума. За съжаление, подкаста не можа да се качи в YouTube, затова е качен в mediafire, единственото което трябва да направите е да свържете mediafire.com с file и ви праща в мястото, откъдето можете да си свалите подкаста... След като изгледате подкаста, ви молим за коментар, с който да оцените труда, който вложихме в тези час и половина. ENJOY!
Geor4 Clooney
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E01 - ПОДКАСТ ЗА 8 ГОДИНИ TNW!   19/12/2017, 00:26

Хареса ми. Такива трябва да интервютата (podcast-овете). Точни и ясни. Има химия между Мариан и Андрей като водещи. Интересни и различни гости. Не очаквах появата на Сев и Милена. Бях приятно изненадан. Чак сега разбирам, че Юси е поканил Сев във форума. Това беше нещо ново. Милена със сигурност липсва на форума. Както тя, така и женската дивизия. Надявам се един ден тя и другите момичета да се върнат, дори и да е за едно шоу. Васко? Какво да кажа за него. Точен и ясен. Рязко включване от Скролера с мощна и звучна кашлица. Мисля, че като цяло подкаста се получи добре. Имаше си от всичко по малко. Не изоставяйте този проект, защото има хляб в него. Успех и да ни радвате само с такива хубави епизоди. Wink Smile !
VaskoMetala
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E01 - ПОДКАСТ ЗА 8 ГОДИНИ TNW!   19/12/2017, 00:50

Страхотен подкаст момчета всичко беше изпипано до край гостите бяха на ниво и най-вече се отговори на въпроса на които всички се питат, а именно Как Дойде идеята за създаването на TNW! Продължавайте в същия дух и Честит Рожден Ден TNW!!!!!
JohnnyZ
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E01 - ПОДКАСТ ЗА 8 ГОДИНИ TNW!   19/12/2017, 00:52

Страхотен podcast за един страхотен повод! Мариан и Андрей както винаги се справиха блестящо като водещи. Думите на Андрей относно мача ни на турнира наистина успяха да ме докоснат и останах изключително поласкан. Интересни и разнообразни гости, като всеки един от тях допринесе по един или друг начин за това podcast-а да се получи толкова добре. Това, което чух относно възможната поява на Виолета ме шокира.. Новината за второто издание на проекта TNW Cup също бе добре дошла. Като цяло един наистина паметен podcast, който си заслужаваше слушането! Поздравления както за водещите, така и за гостите! Справихте се отлично!

Debut: 25.08.2015
Matches: 89 |W:59 L:26 D:4|
With Braun Strowman: |W:17 L:4 D:0|
1x TNW Hardcore Champion - Cesaro
2x TNW Tag Team Champion - Big E, Cesaro
Slammy for Breakout Star of 2016‌
7x Match Of The Week
Scroller
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E01 - ПОДКАСТ ЗА 8 ГОДИНИ TNW!   19/12/2017, 00:53

Мега добрия podcast... Много се радвам, че участвах в него, а и както винаги гледах да допринеса малко забава в този празничен ден за TNW. Васко - какво да кажа за него? Той е точен и ясен и мисли за себе си. Сев - НАЙ-ГОЛЕМИЯ! Много ме израдва като се включи... За мен, той е най-добрия е федър тук след мен и Лайчо. Wink Милена ме изненада много... Тя се хареса най-много на Васко, който си личи, че я иска, но... трудно... Баев - както винаги, той се справя прекрасно много ме радва Иконката на Поколени искам по-често да има podcast-ове с него...

2x TNW Intercontinental Champion - Roman Reigns, Finn Bálor
1x TNW Bulgarian Champion - Kevin Owens
1x TNW Hardcore Champion - Kevin Owens
4x TNW Tag Team Champion - Daniel Bryan, Karl Anderson, Seth Rollins, Kyle O'Reilly
TNW Hall Of Fame 2018 - Kevin Owens
TNW Superstar Of The Year 2017
Admin Of The Year 2016
''OMG'' Moment Of The Year 2016, 2017
Feud Of The Year 2018
Perfomer Of The Year 2018 - Adam Cole
Mr. Get The Suitcase 2017 - Kevin Owens
Longest Reigning TNW Tag Team Champion - Karl Anderson
19th Triple Crown Champion
Final Three in Road To Pain Match 2017, 2018
First User cash-in at Pain
9th Grand Slam Champion
Main Evented PAIN IX
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: TNW Podcast S02 E01 - ПОДКАСТ ЗА 8 ГОДИНИ TNW!   

TNW Podcast S02 E01 - ПОДКАСТ ЗА 8 ГОДИНИ TNW!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Total Nonstop Wrestling :: TNW Podcast :: Season Two-
Идете на: