Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Share | 

Пресконференция преди "Blood 2010"

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Пресконференция преди "Blood 2010"    25/9/2010, 23:43

Всички,които участват в мачовете да драснат по едно промо за предстоящият им мач !

Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди "Blood 2010"    5/10/2010, 07:51

И ето дами и господа,пръв на сцената излиза Ортън.
Ще видим какво ще ни каже за предстоящия му мач на турнира.
-Здравейте на всички.
-Благодаря ви много,че ме подкрепяте и ми вдъхвате кораж във всеки един мой мач.
-Искам да ви кажа,че винаги съм чакал за този момент и вярвам,че той вече е настъпил.
-Винаги съм искал да стана шампион и ето,че ми се отдава шанс,който в никакъв случай няма да изпусна.
-Аз съм в най-добрата си форма някога и съм напълно сигурен,че ще победя Скалата и ще съм вашия нов шампион.
Хората ръкопляскат на Ренди.
-Още веднъж ви благодаря и ще ви се отплатя на турнира.

Ренди си тръгва,а ние чакаме следващия,който ще даде пресконференция.
Върнете се в началото Go down
Just.Eve
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди "Blood 2010"    5/10/2010, 08:07

Виждаме,че Ийв Торес се е запътила да даде своята пресконференция..
Преди малко чухме найният приятел Ренди Ортън...Сега да видим тя какво ще ни каже..
Тод:Здравей Ийв..Амм след няколко дни те чака мач за титлата на дивите,как се чувстваш?
Ийв:Чуствам се прекрасно,мисля че имам шанс да победя..
Тод:В миналия епизод на Маднес ти и твоята опонентка Кели проведохте интерасен разговор..Какво мислиш за нея?
Ийв:Амии виж Тод,Кели е по-опитната дива...Тя е тук много преди мен..Участвала е в страхотни мачове и аз и се възхиштавам..
Тод:Ясно..А между теб и Ренди какво става?!?
Ийв:Как така?!?Ние сме заедно..Познаваме се от преди да дойда в TNWG...Както и да е не съм дошла дА говоря за личният ми живот.. Искам да благодаря на всички които ме подкрепят..
След което Ийв си тръгва...

Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди "Blood 2010"    5/10/2010, 08:44

Ladies and Getleman please welcome .. The rock!

Хората пощуряват а Скалата грабва микрофона и дори не сяда.Finally The ROCK HAS COME BACK... TO BURGAS CITY!Скалата ви обещатва ,че never.. AND THE ROCK MEANS NEVER.. да забравите този турнир,този спектакълл.Ренди Ортън the viper,прилича на змия колкото бабата на The Great one на Линдзи лохън!На турнира Скалата гарантира 101 процента от :еротика , екшън , побой,кръв,адреналин and the Jabroni Beating .. LALALALA PIE EATING TRAIL BRAZING ,EYEBROWN RAISING THE PEOPLES CHAMPION THE PEOPLES CHAMION THE ROCK!Скалата няма да говори!Ще сритва задници колкото си ще който си ще и както си ще.Ортън пребит ще е най-малката изненада която да очаквайте,прикответе се за THE MOST ELECTRYFYING EVENT IN WRESTLING HISTORY ,заслужава си всичко.IF YOU SMELLLLLLLLLLLLLELELELELELELELEALALAL WHAT THE ROCK IS COOCKING.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Публиката замалко да вдигне бунт и сега Скалата подписва автографи,прави снимки и се заканва да срита задници на турнира.

Последната промяна е направена от Sashundera на 6/10/2010, 08:32; мнението е било променяно общо 2 пъти
http://ifyousmell.com/
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди "Blood 2010"    5/10/2010, 09:10

Тод: Ето я и Кели .. направо сияеш, Барби .. да не си влюбена?
Кели: Не дрънкай глупости, Тод. Ти не виждаш ли какво има вдясно от мен .. ТОВА СЪМ ААААЗ! Кажи ми как да не се възхитя от себе си ..
Тод: Разбирам те напълно. Така ли се любуваш и на постера на Ей Джей малко по-вдясно?
Кели: На него ще му се любувам после .. и още по-после .. и по,по, по,по -после ..
Тод: Вдъхновяваш ме .. xD Но нека поговорим и за мача ти на турнира. Изправяш се срещу Ийв Торес .. доста млад талант. Какво мислиш за нея?
Кели: Виж, Тод .. както каза .. тя е млад талант и още е прекалено необработен талант за тази титла. Но .. аз я приемам за по-сериозен опонент от Марис .. Лита .. и останалите диви тук.
Тод: Ако спечелиш тази титла ..
Кели: Ще спечеля тази титла. В това едва ли някой се съмнява. С целия ми респект към Ийв .. аз съм класи над всички диви във федерацията и аз ще нося шампионския пояс. Аз съм първата HOT шампионка, аз съм държала тази титла най-дълго в историята. А сега дойде време да си я върна. Ийв .. по-добре се приготви, защото ще ти е тежко.
Тод: Благодаря ти, Кели.
Кели: Да,да,да .. чакай да се нагледам на себе си .. оу, какъв хубав постер. Айде .. чао,чао.

Барби се отправя към изхода като междувременно изпраща въздушни целувки на феновете в публиката.
hedshot
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди "Blood 2010"    5/10/2010, 09:57

И към прескоференцията се насочва Олимпийския златен медалист Кърт Енгъл.Отива към Тод Гришъм,а публиката направо полудя.
Тод-Кърт радвам се да те видя.
Кърт-И аз Тод но да караме по същество.
Тод-Добре,защо отсъства в MADNESS?
Кърт-Виж Тод аз също съм човек и имам нужда от почивка а и помниш бруталната атака срещу мен в RAMPAGE нали?
Тод-Да.Джерико е отборен шампион и е в страхотна форма.
Кърт-Тод Джерико е сериозен опонент,но аз съм Олимпийски Златен Медалист,аз съм първия някога Български шампион,побеждавал съм много хора.Изправял съм се срещу всеки и съм си тръгвал от там победител.Така,че Джерико готви се да бъдеш не просто победен а премазан и се подготви за най-големия си кошмар.Да бъдеш хванат на земята в най-унищожителния захват в TNWG ОСУКАНИЯ ГЛЕЗЕН посредата на ринга,а оттам Джерико няма измъкване. Вече увери ли се Тод,че аз ще си тръгна от като Cyberspace Champion от Blood!!!
BECAUSE IT'S REAL IT'S DAWM REAL

Кърт Енгъл отива да раздава автографи и после се качва в Ламборджинито си и си тръгва
http://www.vbox7.com/user:hedshot
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди "Blood 2010"    8/10/2010, 21:08

Е време и The Former WH Champion да се изкаже.Стайлс влиза в стаята поглежда Енгъл и го подминава отива до микрофона и започва да говори:

- Днес... Днес е вечерта в която аз ще върна своята титла днес е ноща в която ще стана за 4-ти път свеотвен шампион.Днес е ноща в която ще размажа ония 3-та като мухи ще ги стъпча с крак и ще ги размажа.

Човек от публиката: МЛЪКВАЙ ТЪПАК!

- Ти отваряш ли ми се ела де не не няма да се занимавам с теб защото днес имам много специален мач.Също тaка трябва да ритам задници.Няма да се занимавам с хлапета.Миз днес царуването ти ще приключи.НЯМА КОЙ ДА ТИ ПОМОГНЕ ТИ ЩЕ ЛЕЖИШ А АЗ ЩЕ ТЕ ТУШИРАМ.И ВСИЧКИ ЩЕ ЗАГУБИТЕ САМО АЗ ЩЕ СПЕЧЕЛЯ.Няма да говоря повече защото незаслужвате да ме чувате нито пък да ме виждате.Гледайте турнира защото тогава ще стана отново WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION защото съм "The Phenomenal One"

Последната промяна е направена от Geor4 на 9/10/2010, 05:53; мнението е било променяно общо 1 път
http://tnwrestling.forums-free.info
BlueStahli
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди "Blood 2010"    9/10/2010, 03:29

Ето го и него Captain Charisma Christian ! Крисчън влиза с TNWG Tag Team титлата на рамо и се запътва към съблекалните,но Тод го посреща с микрофон в ръка !

Тод:Ето го и него бившият TNWG WHC cham....
Christian:ПОЧАКАЙ МАЛКО ! ПОЧАКАЙ......Не ми харесва начина по който използва думата "бивш" ! Това ти достави удоволствие,а ? Да ме наречеш бившият TNWG WHC champion ?! Нека ти кажа нещо....след тази нощ,след мача ми срещу тези 3-мата никой никога няма да ме нарича "бившият" TNWG WHC Champion 'CUZ THATS HOW I ROLL !"

След тези думи Крисчън влиза в съблекалните и започва да се подготвя за изключително важният мач в неговата кариера !
GOAT
Founder
Founder

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди "Blood 2010"    9/10/2010, 05:27

Крисчън върви към сиблекалниите и зад него е The Undertaker Tod Спира и него:
- Тейкър ти никога не си държал златото а си в мач със 2-ма бивши световни шампиони и 1 настоящ и това ..
Taker: Тод няма значение кой какъв шампион е бил гледай в бъдещето аз виждам как онези тримата се избиват един с друг после аз ще ги довърша и ще ги пречупя един по един AND THEY WILL BE... REST... IN... PEACEEEEE !

Spoiler:

http://tnwrestling.forums-free.info/
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди "Blood 2010"    

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1