Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Share | 

TNW СТАВА НА 7 ГОДИНИ!!!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
MarianAsylum
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: TNW СТАВА НА 7 ГОДИНИ!!!   18/12/2016, 01:13

Драги съфорумници, искам с радост да обявя, че нашият любим скъп форум TNW става на 7 години. На тази дата (18.12) през 2009 година Geor4 и WinchesterFTW създават този форум, за което първо искам да благодаря на тях, че ни въведоха тук.. Второ искам да благодаря на Виктор Викторов, който ме доведе тук през далечната 2011, дори не знам колко бързо минаха тези години... После разбира се искам да благодаря на всеки един, който е дал сърцето си за този форум, дори на хора, изиграли само един мач, всеки един пост написан през всичките тези 7 години са важни за този форум. Превърнахме се в най-добрия е-фед форум в България, за което сте ''виновни'' всички вие! Благодаря Ви, тук намерих изключително много приятели, с които поддържам контакти от години - WinchesterFTW, Ninka, Sev, Geor4, Руслан, Косьо и още много други хора, за които им благодаря че са ми помагали през всичките тези години.. Също така намерих и много нови приятели - Scroller, Cekoki, Johnny, deren, Mia и още много, много хора, които са ме карали да се смея и наистина да се забавлявам в този форум... Благодаря на всички и..

ЧЕСТИТИ 7 ГОДИНИ, TNW!!!

П.С: Когато Андрей дойде на линия, ще го накарам да направи нов раздел и ще сложим темата там, съжалявам че е тук.

2x TNW Undisputed Champion - Daniel Bryan and Dean Ambrose
1x TNW United States Champion - Dean Ambrose
2x TNW European Champion - Randy Orton and Rey Mysterio
1x TNW Tag Team Champion - Triple H
1x BBF Television Champion - Dolph Ziggler
The only OSW Heavyweight Champion - Hulk Hogan

Feud Of The Year 2016

Final Four in Road To Pain Match 2016
''The Destroyer of Sycho Sid''
The Destroyer of ''The Demon King''

Последната промяна е направена от MarianAsylum на 18/12/2016, 01:37; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
S. E. V.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: TNW СТАВА НА 7 ГОДИНИ!!!   18/12/2016, 01:21

Честити 7 години, TNW! Lol, седем години, мамка му! Още малко и ще имаме юбилей! Ха-ха-ха! И аз искам да благодаря на всеки един човек във феда, който ми е помагал и с най-малкото, защото без помощта на хора като Лайoк, аз нямаше да бъда Световен Шампион в момента! Искам да благодаря също много и на Викторов, който ми е помагал още през 2014-та и до ден днешен също опитва да ми прави хубаво, като ми дава ценни съвети! Искрено благодаря на тези хора! Благодаря на всеки един user без да казвам имена, който ми е помагал дори и с най-малкото! Искам и да благодаря на моят най-добър приятел във форума - Мариан Николов! С този човек сме имали невероятни моменти, на които можем да се смеем винаги! Били сме дори водещи на "Interview with you"! Благодаря, Манчи!  Също искам да благодаря на двама мои други много добри приятели! Това са Баев и Пеши! С Пеши наскоро направихме един наистина невероятен мач, с който изпратихме шестата година на TNW!!! Радвам се, че съм тук! Просто не си се представям без форума, наистина се радвам, че съм в TNW, че познавам всички вас хора! Още един път - благодаря на всички... И ЧЕСТИТИ СЕДЕМ ГОДИНКИ, TNW!!! ПОЖЕЛАВАМ ОЩЕ ТОЛКОВА!!! ДАНО ТОЗИ Е-ФЕД ГО ИМА ОЩЕ ДЪ-Ъ-ЪЛГО ВРЕМЕ!!!

HAPPY BIRTHDAY, TNW!!!
Rainmaker
TNW Champion
TNW Champion

ПисанеЗаглавие: Re: TNW СТАВА НА 7 ГОДИНИ!!!   18/12/2016, 02:14

Честити 7 години, TNW! Пожелавам ви да издържим колкото се може повече и е-федът да продължава да се развива в положителна насока!

All Time Record with this profile: W:26/D:1/L:12
Record With Kazuchika Okada: W:15/D:1/L:5
Debut with Kazuchika Okada: 06.VIII.2016
Rainmakers: 11

Titles and Achievements with all profiles
1x TNW World Champion (current)
1x TNW European Champion (record 164 days, 5 defences)
3x TNW Tag Team Champion (95 days, 0 defences)
TNW Cup 2016 Winner

Awards
3x Wrestler of the Week
6x Match of the Week
5 Star Match (2016) vs. Shinsuke Nakamura on September 24
5 Star Match (2016) vs. AJ Styles on November 26
5 Star Match (2017) vs. Bobby Roode on July 22
5 Star Match (2017) vs. Bobby Roode on August 19
Slammy Award for Champion of the Year 2016 (with Chris Benoit - European Title)
Scroller
Intercontinental Champion
Intercontinental Champion

ПисанеЗаглавие: Re: TNW СТАВА НА 7 ГОДИНИ!!!   18/12/2016, 02:40

Честити 7 години, TNW! Никога няма да забравя какво съм постигнал тук... Все едно беше вчера, когато написах два реда пост със Neville... И точно тогава исках да се откажа, но Цецо ме спря и започна да ми помага, а след това започнаха и другите. За сега нивото на е-феда е страхотно и дано да продължава да е страхотно и след три години да направим един успешен юбилей.

Matches: 70
|W:38 L:29 D:3|

1x TNW Bulgarian Champion - Kevin Owens
1x TNW Hardcore Champion - Kevin Owens
2x TNW Tag Team Champion - Daniel Bryan, Karl Anderson (Longest Reigning)

''OMG'' Moment Of The Year 2016
5 Star Match with Adam Cole 18.09.2016
Mr. Get The Suitcase 2017 - Kevin Owens
Longest Reigning TNW Tag Team Champion
Longest Reigning TNW Intercontinental Champion

9th Grand Slam Champion
Ninka
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: TNW СТАВА НА 7 ГОДИНИ!!!   18/12/2016, 03:13

Честит рожден ден на най-благоприятното място за фенове на кеча в България. За трите години, в които съм тук се запознах с наистина страхотни хора и може би някои от тях ще ми останат приятели за цял живот. Като цяло самата игра е доста хубав начин да си губиш времето и се надявам да се задържи още поне 7 години.
VaskoMetala
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: TNW СТАВА НА 7 ГОДИНИ!!!   18/12/2016, 04:28

Еми какво да кажа радвам се, че останах да видя този момент рождения ден на TNW! Знаете ли на кой е рождения ден 2 дни, след това? На мен на Васко, но все пак Честит Рожден ден TNW още много време да съществува аз няма много време да се задържа най-вероятно, защото знаете как е, но докато играя винаги ще остана верен на това място, защото това е най-добрия Е-Фед в България.
JohnnyZ
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: TNW СТАВА НА 7 ГОДИНИ!!!   18/12/2016, 04:35

Честит Рожден Ден, TNW! Изключително съм щастлив , че получих шанса да бъда част от великата история на този е-фед! За година и четири месеца тук, аз се запознах с много готини хора и искрено се забавлявах! Желая на е-феда да продължава да се развива и още дълги години да бъде на върха! TNW разполага с най-добрите играчи и съм сигурен, че ще върви само напред и нагоре!
Cheers
Geor4
Founder
Founder

ПисанеЗаглавие: Re: TNW СТАВА НА 7 ГОДИНИ!!!   18/12/2016, 06:02

ЧеРеДе! Не бе... Сериозен съм! Евала на всички, които се грижат за форумчето и е-феда. Виждам, че има доста сериозни лица тук, които ще се постараят да задържат TNW поне още няколко годинки. Никога няма да забравя онези детски моменти, в които бяхме нахъсани с Андрей да разцъкваме в наша собствена федерация. Първо във Vbox7, а няколко месеца по-късно и тук. Няма да забравя и как си лафих една вечер с Timbaland1995 aka iMMORTAL! по скайп до късно и разглеждайки някакви други форуми във forumotion, някак си с ужасния си английски успях да намеря бутона за създаване на собствен форум, а на следващата сутрин, когато съобщих на laiok за форума, той удобри идеята. Всичко друго е история...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: TNW СТАВА НА 7 ГОДИНИ!!!   

TNW СТАВА НА 7 ГОДИНИ!!!
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1