Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Създайте нова тема   Напишете отговорShare | 

BACKSTAGE AREA.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: BACKSTAGE AREA.    19/9/2015, 08:31

Можете да се блъскате и тук .. ;D 
Върнете се в началото Go down
JohnnyZ
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    19/9/2015, 13:07

Репортер: Здравейте дами и господа! Намираме се зад кулисите малко преди началото на The Great Bulgarian Bash 2015! При нас се намира Сезаро, който ще бъде част от отбора на Rampage!

Сезаро: Днес е много важна вечер както за мен, така и за останалите ми съотборници от Rampage!  Аз съм абсолютно уверен в силите и възможностите на нашия отбор и вярвам, че ще сритаме задниците на тези от Madnes! Просто ще излезем на ринга и ще покажем на какво сме способни! Въпрос на време е да стане ясно кое е по-доброто шоу! Имам невероятни хора с които да си партнирам и съм сигурен, че ще се сработим и ще стигнем до победата! Капитанът Стинг е много опитен кечист, Грамадата притежава много сила и мощ, Миз и Тайлър Брийз са доста бързи и подвижни, аз съм един от най-техничните кечисти във федерацията, така че съм сигурен в успеха на отбор Rampage!
CHAMPviaRKO
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    20/9/2015, 04:52

- Surprise, Surprise The Stinger is back! Ofcourse, did you think I would miss this night? Not for nothing I would miss this night! This is a historic night.. One more dance with "The Great One" Dwayne Johnson, we starded a years ago Dwayne and tonight we're gonna end it once and for all.. And for all you fans out there who are wondering what the future holds for Sting well, the only thing for sure about Sting is nothing is for sure..

..IT'S SHOWTIME, FOLKS!
DamyanBITW
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    20/9/2015, 06:52

-Ей Джей,мога ли да ти задам няколко въпроса преди важният ти мач тази вечер ?
- Никакви въпроси Джош. Единственият ми коментар е,че тази вечер на ринга ще има война!
-Благодаря за коментара Ей Джей,а вие фенове останете с нас!
TFK
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    21/9/2015, 10:29

Michael Cole: Дами и господа, намираме се минути преди старта на един от решителните мачове за бъдещето на компанията. Team Rampage vs. Team Madness. При мен е един човек, който знае какво е да си верен на компанията - The Big Show.

- Точно така, Майкъл. В тази компания съм от 4 години и знам какво значи лоялност, знам какво значи борбеност и дух за оцеляване. Верен съм на това шоу толкова много време и сега идва моята част. Може и да не се харесваме със съотборниците ми в Team Rampage, но тази вечер трябва да бъдем единни. Стинг направи сбирка на отбора по-рано днес. Отидохме и хапнахме няколко кебабчета, изпихме няколко наливни бири и се подготвихме психически за тази битка. Когато излезна на ринга тази вечер, ще дам сърцето и душата си за Rampage.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    

BACKSTAGE AREA.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Backstage Segments