Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияShare | 

Segment with Angelina Love

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Segment with Angelina Love    12/9/2015, 12:57

Още от завръщането си, Анджелина има доста сериозни проблеми с групата, нарекла себе си `The DollHouse`. Лов ще има възможността да ги повика на ринга и да постави някои въпроси пред членовете на стейбъла.
Върнете се в началото Go down
ChampViaDQ
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: Segment with Angelina Love    14/9/2015, 08:56

- Истината е, че не се завърнах в TNWG за да се правя на дамата на вечерта.. върнах се в TNWG за да бъда лицето на женската дивизия! Всички тези хора имат нужда от нещо ново, всички са гледали ''курви'' от типажа на ''курвенската къща''. Те не са нищо особено, всичко е просто временна мания! Хората имат нужда точно от мен, всички видяхме реакцията на хората когато преди 2 седмици се появих в началото на тази рампа, нали така? Всички помните и жалкия опит за прочуване на ''курвенската къща'' нападайки ме не веднъж, а целия 2 пъти!? Това беше просто жалък опит, опитахте се да ме контузите. Аз съм наясно, че всеки път когато изляза на този ринг може да е за последно но за ваше нещастие сме много далеко от това! И така Терин, тази вечер.. аз и ти слънце, а след няколко дни на Great Bulgarian Bash ще ми паднете и 3-те и тогава със сигурност няма да съм толкова миличка и сладичка както в момента. Така, че Терин!? Защо не довлечеш тук курвенския си задник и не се сблъскаш с щастливия си край?

Всички фенове са в очакване, залата бива озвучена от позната музика.. какво ли предстои да се случи?
Cekokichka
New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: Segment with Angelina Love    14/9/2015, 10:05

- Една секунда,една секунда.СПРЕТЕ МУЗИКАТА.КАЗАХ СПРЕТЕ ТАЗИ МУЗИКА.Awww,Анджелина,Анджелина.Толкова си сладка.You just have to play with us.Но аз не съм тук тази вечер, за да се бия.Love,от както си тук аз те унижих.Аз те унижих до такава степен, че не осъзнавам как смееш да се появяваш на този ринг и да искаш мач с мен.Sweetheart,преди да имаш честа да бъдеш още по-унижена, след като аз лично ти сритам задника ще трябва първо да се изправиш и срещу другата ми най-добра приятелка, а именно Marti Bell.Но ако не играеш добре и с нея отново ще пострадаш.Наричаш ме шантава женичка по прашки?Миличка,не съм аз тази която от толкова много пластични операции е заприличала на маймуна, за разлика от теб аз съм по красива и имам подкрепа, а ти какво имаш?Единственото с което ти разполагаш повече от мен това е силикона в устните ти.EWWW.и повярвай,скъпа когато си достатъчно добра кукла и заслужиш да се изправиш срещу самото съвършенство тоест мен ще се погрижа да изглеждаш по-зле и от колкото в момента, а сега е ред да си поиграеш и с една от моите кукли докато аз седя точно тук и наблюдавам дали си достатъчно послушна.It's playtime,bitch.
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: Segment with Angelina Love    14/9/2015, 10:22

НАЧАЛО! 
ChampViaDQ
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: Segment with Angelina Love    14/9/2015, 10:39

Марти влиза сред въжетата и началния гонг бива ударен веднага. Тя се нахвърля на Лове с ожесточена серия от тупаници с които дори я поваля в средата на ринга. Може би този път Анджелина ще си намери майстора!? Това е загадка за всички все още.. ето, че Бел се изправя и започва да и нанася ритници по цялото тяло. Бърз опит за туш: 1.......2..... и Анджелина намира начин да се повдигне навреме! Лове беше доста по-силна на микрофона, но сега бива пребивана безмилостно. Марти веднага я изправя след което я изпраща в корнера на ринга, качва се на второто въже и започва да и забива десни чукове в главата: ЕДИН, ДВА, ТРИ.. ЧЕТИРИ! Марти е на път да продължи само, че...

АНДЖЕЛИНА СЕ СЪВЗЕМА И УСПЯВА ДА СЕ ВЪРНЕ В МАЧА С
POWERBOMB!!

Гърба на Марти Бел си направи близка среща с безмилостния ринг, а Лове пуска зловеща усмивка която сама по себе си подсказва че това е едва началото на ''щастливия'' край на Марти! Ето, че тя веднага пада на колене и започва да и забива леви и десни шамари и чукове последвани от опит за туш: 1.......2..... и Бел намира нужните сили да изрита на време! Как го направи? Не е ясно предвид тежкото и падане преди малко, едно е сигурно и то е че на Лове не и пука за чувствата и, и е напълно готова да я довърши! Тя скача на крака след което я хваща за косата, хваща я в удобна позиция и следва с мощен body slam. Лове все още не смята да остава съдбата в ръцете на туша и отново я връща на крака, irish whip-ва я в корнера.. засилва се, но Марти беше готова за нея и я засича с ритник в ''коремчето''! Бел скача на втората сглобка и полита от там за crossbody право върху Анджелина Лове! Следва с моментален опит за туш: 1.........2........ НЕ!! Лове успява да отлепи рамото си от безмилостния тепих, това очевидно вбесява Марти и я провокира да продължи атака си с доста по-сериозни градуси! Тя бива върната на крака след което поставена в удобна позиция и следва suplex. Мисля, че Лове най-накрая си намери майстора. Откакто тя се завърна в компанията няма загуба, дали тази вечер ще видим нейната първа? Марти е намислила нещо друго, какво ли е то? Тя се оттласква от въжетата и веднага следва със splash следван от опит за туш: 1.........2........ и-и-и-и.. НЕ!! Отказа категорично не е в арсенала на Анджелина Лове! Марти обаче запазва спокойствие, тя се изправя на крака, забива няколко по-добри ритника в главата на Лове, изправя я на крака и без да губи време я irish whip-ва срещу въжетата. Ето, че я очаква само че това е момента на Лове да се завърне и тя се възползва до последно като я засича с clothesline последван от поваляне с дърпане за косата и завършен с...

.. BOTOX INJECTION!!!

ПОЗДРАВ ЗА БОГА НА КЕЧА!!

OH MY... ЦЯЛОТО ТЯЛО НА МАРТИ ОТСКАЧА ОТ ТЕПИХА, А ТЯ ОЧЕВИДНО ВЕЧЕ НЕ Е В СЪЗНАНИЕ! ЛОВЕ СЕ ХВЪРЛЯ В ОПИТ ЗА ТУШ: 1.......2..... ТОВА ЛИ Е ''ЩАСТЛИВИЯ'' КРАЙ ЗА МАРТИ БЕЛ?
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: Segment with Angelina Love    14/9/2015, 10:42

Какъв бърз squash! 
Анджелина печели пореден мач, но май Куклите няма да се примирят със загубата лесно.... 
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Segment with Angelina Love    

Segment with Angelina Love
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Подредба за влюбени с Големи Аркани
» Opening Segment with Eric Bischoff