Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияShare | 

Segment with Kane

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Segment with Kane    12/9/2015, 12:45

След като две поредни седмици The Big Red Monster не може да се докопа до Doink The Clown, ще чуем няколко думи от Кейн, за да разберем какъв е неговият план за действие. 
Върнете се в началото Go down
Жоро Игната
New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: Segment with Kane    18/9/2015, 21:39

Kane излиза на рампата с микрофон в ръце

Mислиш, че си влезнал в главата ми? Мислиш, че ме е страх от теб? Мислиш, че тези неща които говориш за 19 май ме плашат? Ти не го осъзнаваш, но в момента си играеш игрички с грешния човек. Ще те накарам да съжаляваш за всичко което каза последните две седмици. В какватo и дупка да се криеш, знай, че ще те намеря и ти обещавам, че няма да ме запомниш с добро. Ще размажа гримираното ти лице пред тези хора, ще разбивам главата ти точно тук и се кълна, че ще те накарам да съжаляваш за това което направи. След като приключа с теб, хората няма да изпитват страх към теб, а съжаление. След мен ти гарантирам, че никога повече няма да се качиш на какъвто и да е ринг, ще продължиш кариерата си в градския цирк, където ти е мястото.

Кейн хвърля микрофона и се запътва към съблекалните
Върнете се в началото Go down

Segment with Kane
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Opening Segment with Eric Bischoff