Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияShare | 

Opening Show.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Opening Show.    12/9/2015, 12:40

Opening Segment with The Undisputed Champion - JBL. 
Върнете се в началото Go down
Chief of Staff
New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: Opening Show.    17/9/2015, 08:44

Дами и господа, вие сте с TNWG Madness и мисля, че по план шоуто трябваше да бъде от JBL, но най-добрият му приятел излиза на ринга. И да, говоря за Orlando Jordan. Той вече е на ринга и му бива връчен микрофон.

- Моля ви да не се безпокоите за нашият Undisputed Champion - JBL! Той е в заслужена отпуска и е на почивка. Все пак доказа защо е Wrestling God. Ще дам за пример миналата седмица. Madness успя да победа Rampge само, защото JBL бе в отборът. Другите са кръгла нула пред него. И не говоря само за нашия отбор. Признайте си, както миналата седмица, така и на The Great Bulgarian Bash, победата ще бъде за Madness и то заради JBL, който ще е soul survivor на team Madness. *феновете започват да освиркват и замерят с пуканки* Хей-хей! Я замълчете! Това, че не харесвате "НАЙ-ДОБРОТО ЗА БИЗНЕСА", ако мога така да се изразя. Не ви дава правото да освирквате "НАЙ-ДОБРОТО ЗА БИЗНЕСА"! Затова млъкнете и си яжте пуканките, които между другото са за ядене, ако не знаете. Та какво ли ще знае "Простолюдие" като вас. Както и да е, ненужно си хабя нервите с хора като вас. Та, както и да е. Не съм тук само за да съобщя отсъствието на JBL. За жалост, едни много скъпи наши приятели също ще са извън ринга за много дълго време. Няма и да ги видим в TNWG. Това са The Basham Brothers. Да, голяма загуба за TNWG, наистина. Виновникът затова е Sting. Ох, заболява ме устата, когато го кажа името му на глас. Това момче ще си плати на The Great Bulgarian Bash. О, наистина ще си плати. Не трябва да забравяме, че и тази гнида ще се бие в отборният мач на платеният турнир - The Great Bulgarian Bash. Е, Sting ти ще си платиш! А да, преди да си тръгне ще отбележа, че ще придружавам JBL на отборният мач. Мисля, че бях достатъчно ясен. Доскоро виждане "Простолюдие"! Ха-ха-ха-ха-ха, това няма да ми омръзне!
Върнете се в началото Go down

Opening Show.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Opening Segment with Eric Bischoff
» The Opening Of PAIN II
» PRE SHOW: INTERNET TITLE - ZACK RYDER VS BOBY ROODE