Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш истинска легенда на TNW!

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияShare | 

6. AJ Styles vs. Chris Jericho - N1 Contender for BG Championship - Steel Cage Match

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: 6. AJ Styles vs. Chris Jericho - N1 Contender for BG Championship - Steel Cage Match    24/8/2015, 20:37

Иии да, дами и господа .. това е краят! 
Ей Джей отбелязва нечестна, но все пак - победа, която ще го отведе до мач за БГ титлата на The Great Bulgarian Bash. 
Върнете се в началото Go down
MarianAsylum
TNW Champion
TNW Champion

ПисанеЗаглавие: Re: 6. AJ Styles vs. Chris Jericho - N1 Contender for BG Championship - Steel Cage Match    24/8/2015, 21:12

J.Styles: Ебаваш ли ме, колега? Styles го направи! Той използва подъл номер за пореден път и побеждава Джерико и ще се бие за БГ титлата! Кучи син!
Tazz: Това е,Joey! Styles ни показа как се побеждава този дъртак и застана зад думите си че ще го надвие!
J.Styles: Стайлс явно все още не е приключил.. Той излиза от ринга, бърка под него и изважда... Kendo Stick! Мили боже, той иска да приключи с Джерико веднъж и завинаги тук!
Tazz: Ще го направи, колега, ще успее! Дъртака не мърда.. Стайлс се приближава към него, замахва да го удари, НО...

J.Styles:CODEBREAKER С KENDO STICK-A! НЕВЕРОЯТНО! СТАЙЛС Е ЗАКОВАН НА ПОДА! Джерико взима микрофон от Announncera, и започва да говори..

-Браво, Стайлс, победи ме.. Доволен ли си, братле? Доволен ли си, че ме победи по абсолютно нечестен и подъл начин? Както знаеш много добре, аз не съм човек който се оправдава и ти го казах много добре миналата седмица.. Ти ме победи и ще участваш в мач за БГ Титлата.. Ще участваш в този мач и ще имаш огромната възможност да я спечелиш.. Но искаш ли да ти кажа какво ще стане? Ти няма да успееш, Ей Джей.. Знаеш ли защо? Защото човека, който в момента седи над теб и моралния победител от двубоя, ще ти попречи да го направиш... Сам си направи това положени Стайлс.. Сега сам ще се измъкваш!

J.Styles: Джерико излиза от ринга и тръгва да се прибира към съблекалните като обира ръцете на феновете в залата, докато Стайлс лежи по средата на ринга и не мърда.. Е, колега, Стайлс получава title shot за БГ Титлата.. Но Джерико сега отново ще бъде по-големия проблем за Стайлс.. Как ли ще продължи това? Не знаем, но много скоро ще разберем! Време е за мейн-евента след рекламите!

2x TNW Undisputed Champion - Daniel Bryan and Dean Ambrose
Road To Pain Winner (2018) - Dean Ambrose
1x TNW United States Champion - Dean Ambrose
2x TNW European Champion - Randy Orton and Rey Mysterio
2x TNW Tag Team Champion - Triple H and Dean Ambrose
2x BBF Television Champion - Dolph Ziggler and Kane

Feud Of The Year 2016
Champion Of The Year 2017

Final Four in Road To Pain Match 2016
Върнете се в началото Go down

6. AJ Styles vs. Chris Jericho - N1 Contender for BG Championship - Steel Cage Match
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» CM Punk vs. Chris Jericho (WRESTLEMANIA 28)
» Chris Jericho vs Chris Hero [HELL IN A CELL BG CHAMPIONSHIP]
» 3.RVD vs vs Cm Punk vs Chris Jericho vs ??? Fatal Four Way (For the BG Title)
» AJ STYLES VS. MATT MORGAN
» ME : Jay Briscoe vs. Dean Ambrose (c) - WHC Last Man Standing Match - Guest Refferee - AJ Styles