Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Share | 

1. Sting & Austin Aries call out the attackers

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: 1. Sting & Austin Aries call out the attackers   15/8/2015, 19:56

Миналата седмица Стинг спаси Остин Ейрийс от маскираните 3ма мъже, които нападнаха Остин. Какво ли ще стане пък този път? 

1. Austin Aries
2. ??? 

Последната промяна е направена от - ExplicitVixen. на 24/8/2015, 19:26; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: 1. Sting & Austin Aries call out the attackers   18/8/2015, 01:51

Tazz: Ето, че отново сте с нас след рекламната пауза, а на ринга вече е Остин Ейрийс който отнесе доста тежък побой от 3ма маскирани мъже миналата седмица, но на помощ изненадващо се завърна Стинг който внесе много емоции на всички зрители.

След броени секунди гръмва и позната музика, а всички фенове в залата се изправят на крака...

Joey Styles: След дълго отсъствие от нашия ринг Стинг най-накрая се завърна, а феновете все още го обичат.

Стинг върви към ринга със сериозен поглед, гледайки само в Остин Ейрийс. "Иконата" се изкачва по металните стълбички и влиза на ринга ринга. Двамата с Остин се поздравяват. Музиката затихва, а феновете скандират техните имена. Когато бурните емоции поспират Остин взима микрофон и започва да говори:

- Искам първо да започна с "Добър вечер"... Добър вечер на всички ценители на този спорт, които днес сте тук, а и на всички, които ни гледат на малкия екран. Искам да благодаря на Стинг, че се появи изненадващо в тежък момент за мен. Това значи много за мен *Остин и Стинг се здрависват отново* Не знам какви и какво искаха от мен тези типове миналата седмица, но сега аз искам само едно нещо и то е отмъщение! Така, че ще го направим по-лесния или по-трудния начин. Или вие ще дойдете тук на ринга или аз ще дойда и ще ви наритам задниците!

Austin хвърля микрофона настрани и двамата със Стинг са в очакване на развитие на събитията...

Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: 1. Sting & Austin Aries call out the attackers   18/8/2015, 02:19

Остин по-изнервен от всякога в очакване на хората, които го нападнаха преди седмица да се появят всеки момент, но нищо не става. Остин вече се е изнервил до краен предел и се обръща към Стинг за момент, но..

Joey Styles: OOOOOOOH MYYYYY GOOOOOOOOOOOD!

Стинг току-що заби бейзболната си бухалка в корема на Остин Ейрийс?! Боже мой, но защо?!?!? Защо Стинг направи това........

Бурни освирквания от феновете в залта, които не утихват в продължение на един дълъг период от време. Стинг оглежда Остин който се гърчи на тепиха, свивайки се като охлюв. Стинг взима микрофона и явно ще има да ни каже нещо... Феновете притихват в очакване на първите думи от страна на Стинг след завръщането си, но уви той се изгавря още веднъж с тях, хвърляйки микрофона само секунди след като го взе. Стинг вдига бухалката си и я насочва към etrance сцената, където пише с големи букви "REVENGE THIS SATURDAY", а съобщението е пределно ясно... Стинг иска двубой с Остин Ейрийс още тази събота... Но въпросът остава ЗАЩО?! Защо помогна на Ейрийс преди седмица, а сега го напада?! Истинска мистерия, която ще трябва да се разбули... Така или иначе Стинг напуска залата под бурните освирквания, но какво от това?! Горкият Остин Ейрийс болка от този удар трябва да е ужасяваща, а представете си щом идва медицинския екип... Останете с нас за още нонстоп екшън...

ПисанеЗаглавие: Re: 1. Sting & Austin Aries call out the attackers   

Върнете се в началото Go down

1. Sting & Austin Aries call out the attackers
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Austin Aries GIFs