Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Share | 

Opening Show.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Opening Show.    15/8/2015, 19:53

Opening with Randy Orton and Batista.
Върнете се в началото Go down
deren
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: Opening Show.    16/8/2015, 10:06

Tazz: Миналата седмица стана ясно, че Батиста ще защитава Хардкор титлата срещу Ренди Ортън на предстоящия турнир Revenge.
Styles: Пълна загуба на време! Батиста докажа, че може да победи Ортън, направи преди 2 седмици. Не знам защо въобще му бе дадена възможност да стигне до този мач. Както и да е, щом Ортън иска нека за втори път ще му сритат задника.
Tazz: Много си вярваш щом мислиш, че Батиста ще има отново такъв късмет срещу Ренди.
Styles: Може да го твариш всяка седмица, но е факт, че oт 2 месеца той е достоен Хардкор шампион на TNWG.

*Дейв се качва на ринга под бурните освирквания на публиката*

deren
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: Opening Show.    20/8/2015, 05:56

Ренди нямам никаква идея защо шефовете ти дадоха възможност за мач на турнира. Не разбирам за какво ще се изправиш срещу мен след като вече те победих преди няколко седмици. Щом имаш желание ще го направя отново, ще те победя за пореден път, но просто не намирам логиката в това. Аз знам, те знаят, дори и ти знаеш, че не може да ме победиш. Защо продължаваш да се опитваш, след като резултата е ясен. След турнира аз ще си тръгна с титлата, а ти ще лежиш пребит на ринга, както беше преди няколко седмици в Rampage. Ренди, дори не те смятам за сериозен опонент. Като изключим твоите vine-чета с какво ще те запомнят тези хора. След като приключа с теб на турнира хората ще те запомнят като единият от многото. Единият от многото, които се изправиха срещу мен и се провалиха. С какво ти се по-различен от Гробаря или от Барет? С абсолютно нищо. Те бяха точно като теб мислеха, че ще си тръгнат с Hardcore титлата, но в крайна сметка единственото с което си отидоха беше лекарският екип на TNWG. Точно така ще бъде и след Revenge. Ти ще лежиш безпомощно на ринга и единственото с което ще останеш е унижението. Срама, че не си спазил своето обещание на тези хора, които крещят твоето име в момента. За да те направя по-жалък за гледане на турнира искам мача ни да бъде Extreme Rules Mach. Силно се надявам да прием......
*В залата се чува музиката на Ренди Ортън*
Sev
New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: Opening Show.    21/8/2015, 05:31

Dave Batista, ще ти кажа само едно! ДА ГО ДУХАШ, ЗАЩОТО ORTON Е В ЗОНАТА! Личи му, че е готов да го спука, но едва ли ще го направи преди турнира. Batista сваля очилата си, след като поглежда към Orton.

Виждаме, че сваля и шапката си. Orton го гледа от рампата, след което се засилва към ринга. Dave Batista продължава да го гледа, като не откъсва и поглед от него. Orton се засмива и поисква микрофон. Да го чуем.
Sev
New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: Opening Show.    21/8/2015, 12:41

- Dave, я се чуй. Срама за неизпълнено обещание се равнява на мач с теб. Да, колкото и да е под нивото ми ще го преживея, ще преживея и загубата ми от теб преди две седмици, случва се. Колкото до мача ни на Revenge 2015, обещавам ти, че ще запомниш този мач. Финалът ще реши този горе, но по време на мачът ни, ти ще усетиш на какво е способен Randy Orton. Точно така, ти сам сгреши като изрече двете ми любими думи. Extreme.. Rules.. точно така, дами и господа, ще гледате МЕН и нищожеството пред МЕН в мач от вида Extreme Rules само на предстоящият турнир Revenge 2015, но чуйте и какво ще заложи нашият Шампион. Точно така, титлата, за която пет пари не давам, ха-ха-ха! *Докато се смееше, изведнъж Orton загледа злобно към Batista.* Dave, приготви се за екшън, защото след около седмица ние двамата ще минем през ада, но както се твърди.. само един излиза с нещо от ада. Именно твоята Hardcore титла. Да зарежем всички шеги настрана, да оставим и публиката, коментаторите, абсолютно всички.. и нека останем само ние и този ринга.. но не сега. Сега само ще ГОВОРИМ, а аз съм дълбоко против говоренето. Аз действам, Dave.

- АМИ ТОГАВА ДА ГО НАПРАВИМ ОЩЕ СЕГА! На кого му ПУКА за Revenge 2015, да го направим? Не, не няма да го направим. Ние няма да направим това, Dave.. ние няма да го направим.. защото ти вече си на пода!!!

OH MY GOD!!! OH MY GOD!!! RKO!!! RKO!!! RKO OUTTA NOWHERE!!! R...K...O!!! BATISTA Е В НЕСВЯСТ, А ORTON СЕ ОТДРЪПВА ОТ РИНГА! НЕ ЗНАМ КАКВО ЩЕ СТАВА НА REVENGE 2015, НО МЕЛЕ ЩЕ ИМА!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Opening Show.    

Opening Show.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Opening Segment with Eric Bischoff
» The Opening Of PAIN II
» PRE SHOW: INTERNET TITLE - ZACK RYDER VS BOBY ROODE