Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Създайте нова тема   Напишете отговорShare | 

BACKSTAGE AREA.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: BACKSTAGE AREA.    18/7/2015, 22:50

..
Върнете се в началото Go down
Nikki Bella
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    20/7/2015, 03:20

Nikki Bella: Бри?
Brie Bella: Какво правиш тук, Ники? Твърде рано е.. Излез от стаята ми, моля те.
Nikki Bella: Бри трябва да поговорим, ставай!
Brie Bella: Искам да спя Ники! Остави ме да спя после ще говорим.
Nikki Bella: Хайде Бри, ставай няма да спиш цял ден! Важно е! Да поговрим за турнира.
Brie Bella: Ох, Ники… Моля те, остави ме да поспя!
Nikki Bella: Бри помолих те да поговорим, нямам цял ден да те карам да ставаш. Престани да лежиш и седни!
Brie Bella: Уфф, добре ставам. Казвай сега, какво му е важното?

Nikki Bella: Виж, турнира е след няколко дни. Имам нужда от подкрепа. Е, да, знам за това, че съм се справяла и с по-трудни мачове, но все пак всички от Нексъс ще бъдат там.
Brie Bella: Виж, Ники, ти ще се справиш вярвам в теб. Просто не обръщай внимание на тези глупачки. Все едно не са там, концентрирай се върху мача и също така върху Мишел. И наистина, ако не бях контузена бих дошла за да ти помогна, но.. Не мога.
Nikki Bella: Така е. Знам, но не мога да повярвам, че федерацията допусна това Бри. Не може да си мислят, че ще ми отнемат титлата. Та аз се борих със зъби и нокти, а те просто идват и какво? Ще запазя тази титла. Никой не може да ме победи.
Brie Bella: Точно така, ти си силна и ще запазиш титлата си. Вярвай в себе си и ще видиш, че няма да изгубиш титлата.

Nikki Bella: Не мислих, че някой може да бъде толкова страхлив. Като се замисля даже ученическите глупости на Ей-Джей бяха по-нормални от това. Ще ги победя! Имам точна стратегия за мача и ще видиш каква е. Мишел няма да помисли повече за моята, моята, повтарям пак моята титла. А Нексъс... Знаеш ли какво ще стане с Нексъс Бри?
Brie Bella: Ами, нямам си и напредстава какво ще стане с тях. Кажи ми, какво си намислила пак?
Nikki Bella: Нексъс ще бъдат разделени и ще се обърнат една срещу друга. Така ще станат слаби и ще атакуваме в подходящия момент. А Близначките Бела? На върха, както е сега.
Brie Bella: Ами, аз? Аз не мога да помогна по никакъв начин в момента, виждаш в какво положение съм.
Nikki Bella: Ти Бри ще ми помогнеш по-късно. Аз ще победя Мишел и ще запазя титлата си, а след това нашия план ще влезе в действие.
Brie Bella: Какъв план?
Nikki Bella: Добре ще ти кажа сега, но нито дума на никого!
Brie Bella: Добре, както кажеш.
Nikki Bella: Ще говоря с Мелина и ще я убедя да мине на наша страна. Това ще ги разедини, а ти ще опиташ да привлечеш Лайла. Нексъс ще бъдат разделени напълно и след това ще се бият помежду си. А ние? Ние еднолично ще контролираме и управляваме Дивас. Правилата ще ги определяме аз Ники Бела и ти Бри Бела. Схвана ли Бри?
Brie Bella: Ами, да. Звучи добре, даже знам точно как да накарам Лайла да е с нас.
Nikki Bella: Радвам се, че ме разбра Бри. Хайде аз отивам да тренирам. До довечера!
Brie Bella: Чао Ники!
Nikki Bella: И да не забравиш баса, който спечелих вчера. Дължиш ми гладене, чистене и готвене цял ден. Ха-ха!

DamyanBITW
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    23/7/2015, 10:28

.......
FreeRiver
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    1/8/2015, 01:50

Реакцията на Кевин Оуенс след Мейн Евента.

Репортер: Кевин, точно преди минута Бишоф каза, че не те харесва, и че си уволнен от TNWG, поради това че посегна на един безпомощен рефер и го прати в Пирогов. Как ще отговориш на това!?

-ИЗЧЕЗНИ.....ОТ ТУК..........ВЕДНАГА!!!!!!!!!

............
http://sashundera.homo.com
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    

BACKSTAGE AREA.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Backstage Segments