Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Създайте нова тема   Напишете отговорShare | 

BACKSTAGE AREA.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Brie Bella
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    21/6/2015, 03:26

Renee Young: Здравейте дами и господа, моля приветсвайте Бри Бела.
Brie: Здравей, Рене.
Renee Young: Здравей, Бри. Може ли да ти задам няколко въпроса?
Brie: Разбира се, че може питай каквото искаш.
Renee Young: Първо искам да те попитам радваш ли се, че твоята сестра - Ники Бела стана шампионка?
Brie: И питаш. Разбира се, че се радвам за сестра си. Тя го заслужава, цялият труд, които усили, тренировките и всичко останало и ето,че най-сетне мечтата ѝ се сбъдна. Изключително много се радвам за Ники и се гордея с нея.
Renee Young: Ние също се радваме за Ники, наистина тя го заслужава, а сега ще ми кажеш ли какво ти е мнението за мача и за участничките в него?
Brie: Така.. Първо за мача - мачът беше наистина уникален и мисля, че скоро няма да можем да видим подобно нещо, а сега за участничките - момичетата дадоха всичко от себе си в този мач и както всички знаем всяка една от нас би искала да е шампионка, но това става с много тренировки, труд и така нататък. И наистина всички тренираха усилено за този мач, дадоха всичко от себе си и мисля, че е това.
Renee Young: Добре, а сега да те попитам как реагира когато собствената ти сестра елиминира миналата ни шампионка - Ей Джей Лий?
Brie: Хах, аз самата се учудих на това, не знам как да отговоря на този въпрос, но царуването на Лий приключи жалко, но какво значение има? Сега е ред на по-добрата - Ники Бела!

Renee Young: Имам още два въпроса към теб и те са -  Какво те накара да размислиш и Ники да те тушира?
Brie: Размислих, защото исках да ми бъде оказана помощ. Самата Ники не искаше да ме тушира, тя просто дойде да види в какво състояние е ръката ми, но реферът е помислил, че се опитва да ме тушира, а сега за завръщането на Кели Кели - ами радваме се, че видяхме Кели след доста дълго време и вероятно ще имаме конкуренция.
Rene Young: И последния въпрос - Каква е реакцията на завръщането на Кели и нападането на новият отбор - Нексъс?
Brie Bella: Хах, този отбор ''Нексъс'' е жалък. Само това ще кажа.
Renee Young:  Благодаря, Бри беше ми приятно. До скоро.
Brie: На мен също ми беше приятно, до скоро.
Върнете се в началото Go down
Nikki Bella
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    21/6/2015, 04:57

ВЕСТНИК КЕЧМАНИЯ!

Ники Бела стана шампионка на Дивас! Тя спечели в директен мач срещу Пейдж, Ей-Джей, Самър Рей, Наталия, Саша Банкс и Бри Бела, с която играха в отбор за пръв път от много време.

Ето вижте снимки от победата на Ники Бела в невероятния мач!

Повече за невероятната победа на Ники Бела и новини относно мача, очаквайте в следващото издание + Ексклузивно интервю с шампионката!
Върнете се в началото Go down

BACKSTAGE AREA.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Backstage Segments