Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияShare | 

BACKSTAGE AREA.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: BACKSTAGE AREA.    Вто 14 Апр - 22:07

.. FREE FOR EVERYONE ..  Smile
Върнете се в началото Go down
Виктор Викторов
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    Пет 17 Апр - 19:58

The Undi22-1
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    Съб 18 Апр - 18:33

Ninka
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    Нед 19 Апр - 15:39

След мачът на Пейдж и Ей Джей ...

AJ Lee: Виж, Пейдж.. с теб направихме един страхотен мач. Мач който наистина ще бъде запомнен, но без часта в която се появява силиконовото чудовище. И двете сме работили наистина много за да стигнем до тук. Получихме един невероятен шанс, да участваме в мач на най-големия турнир за годината, но отново онази никаквица, която се мисли за най-добрата праволи всичко. И мисля че е време да я спрем, и наистина да и дадем заслужен урок. Урок който ще я накра да и затвори устата, която не знам дали и тя е силиконова.

Paige: Права си, Ей Джей! С теб наистина сме се борили много за да стигнем до тук, и ако не заедно то сама ако трябва ще и покажа с кого си има работа. Не може някоя която тепърва дебютира, да ни проваля най-важния мач, и да твърди че ще става *ад на ринга*. Този ад тепърва започва за нея, не за нас. И това че има шоу, и че участва в реалити шоуто ''Тотал Дивас'' откоето получава пари, а твърди че ние играем за парите, не я прави по-добра от нас.

AJ Lee: Така е Пейдж, и наистина ще трябва да направим нещо по-въпроса, защото не мисля да оставям тази да се възгордява толкова и да се меси там където не й е работата. Прекалено много се обърка с този ''ад на ринга'' защото той започва за нея, след като всички се обърнахме срещу нея включително и сестра й.
Teller
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    Нед 19 Апр - 18:45

Seth Rollins after he lost the biggest match in his career.

Eden: Добър вечер на всички, прехвърляме се в Backstage-a, където ще вземем ексклузивно интервю от Сет Ролинс.Сет, би ли ми обяснил как се чувстваш след като беше на крачка да станеш Mr. GTS 2015, но изпусна тази златна възможност?
Seth Rollins: Как се чувствам ли? Повярвай ми, не е от най-приятните неща, които съм изпитвал някога.Това беше може би възможността на кариерата ми.Факт е, че от както дебютирах тук мачкам всички наред, видя се, че го направих и тази вечер, но не бях достатъчно подготвен.Факт е и, че този куфар не е на правилното място.Ръката, чиято трябваше да държи дръжката на куфара беше моята ръка.Точно тази ръка, която смаза всеки един от опонентите ми в тазвечерния мач, но явно не съм направил достатъчното, за да спечеля.Най-важното е, че това не ме прави по-слаб, защото именно това трябва да ме стимулира да продължавам да мачкам наред, както правя всяка една нощ, за да забавлявам многобройната публика на TNWG.Наистина не се прадавам толкова лесно и няма да го направя в този момент.Все пак, Eden, света не свършва, не мисля да седя някъде и да мрънкам, че не съм спечелил този куфар, по-скоро ще дойда на Rampage по-готов от всякога и ще продължа започнатото, това, което правя най-добре, да се бия!

Eden: Благодаря ти за този отговор, Сет.Би ли казал и какво мислиш за човека, който грабна куфара, Mr. GTS 2015, Острието?
Seth Rollins: Така, нека започнем от там, че между мен и тази руса кучка има една разлика и тя е, че аз заслужавам това, което той не.Кажи ми, Eden, наистина ли тази блондинка е достойна да се нарече Mr. GTS 2015? Наистина ли? Мислиш ли? Аз ще ти кажа, не не мисля.Единственото, за което съжалявам е това, че аз бях човека, който смаза останалите кечисти в мача и овършах ринга с тях.Но кой да го забележи?  Не искам да ставам скучен на феновете, казвайки разни клишета, които можем да ги чуем само от устата на Острието, но казвам истината.Блондинката получи този куфара абсолютно на готово.Нима имаше по-заслужил човек от мен в този мач, за да вземе куфара? Я, стига и двамата знаем, че човека, който в момента трябваше да се нарича Mr. GTS 2015 трябваше да бъда аз, но пак ти казвам това ме прави по-мотивиран от всякога и ще си гоня моите цели до края.Сега, ако обичаш наистина съм изморен и главата ме боли от този стол, с който русата кучка ме удряше в глвата, като някоя приятелче, за това ще ти кажа довиждане.

Eden: Благодаря ти, Сет, чао.Сега останете с Pain VI.
Seth Rollins: И аз ти благодаря, Eden, до скоро.
https://picasaweb.google.com/109072055099657802222/SethRollinsPa
Nikki Bella
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    Нед 19 Апр - 18:59

Публикация в Twitter

Няколко часа след мача на Ей-Джей и Пейдж, в който се намесих, аз реших да разпускам правейки си снимки. Вижте!

KiNg_SiZe
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE AREA.    Нед 19 Апр - 20:37

МИНУТИ СЛЕД МАЧА НА DX
The Game : - Аз черпя в бара.
HBK: - NOPE! Аз плащам!
BREAK IT DOWN!
http://tnwrestling.forums-free.info/
Sponsored content