Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияShare | 

4. Chris Jericho vs. Seth Rollins . - Singles Match.

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
The Notorious
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: 4. Chris Jericho vs. Seth Rollins . - Singles Match.    Пет 20 Мар - 22:56

Tazz: Seth Rollins е непобедим тази вечер.. Отново и отново успява да оцелее сякаш някакви супер сили има това момче.. Крис Джерико извиква с всичка сила в залата от нерви и изправя на крака Ролинс ще опита ли да му забоде пореден codebreaker? Скача и-и-и..
J. Styles: Ролинс успява да го блокира! Джерико си падна право върху гръбначният си стълб.. Rollins вдига едната си рака във въздуха и извиква стил Sting, а феновете веднага както виждаме започват да го освиркват.. Standing Shooting Star Press~! Rollins го закова на място.. Следва и бърз туш: 1....2....ПОВДИГАНЕ!!!
Tazz: Може Ролинс да е непобедим тази вечер, но колега същото важи и за Джерико и двамата се борят на живот и смърт за тази победа.. И двамата са твърде изморени влачат се по ринга.. Ролинс обаче се изправя пръв на крака и чака Джерико да се изправи заедно с него..
J. Styles: Двамата са вече на крака.. започват да си разменят умопомрачителни чукове в главите си, а феновете освиркват Ролинс и съответно аплодират Джерико.. Изглежда, че чуковете на Ролинс се оказват по-силни, може би заради умората в Джерико.. Ролинс след дългата размяна на чукове забива мощен ритник в корема на Крис, а той се навежда.. премята ръката на рамото си и следват добре познатите..

Three Amigos~!

Tazz: Това беше може би беше за Еди.. невероятно изпълнение точно като по учебник направено..
Rollins: I DID IT BETTER THAN EDDIE! *BOOOOO*
J. Styles: Това вече беше прекалено от страна на Сет Ролинс.. Никакво уважение към легенда като Еди как може да е такъв боклук?
Tazz: Не знам, но това наистина беше прекалено мина всички граници на пределното и тея боклуци nexus и killzone не спряха да псуват, ебахти смотаните селяни кой ги нае тука.. Ролинс излиза на ръба на ринга и се подготвя за нещо голямо, а Джерико вече е за болницата едва диша..
J. Styles: Джерико взе твърде малка лъжица за тая голяма паница.. Погледни го едвам се опитва да се изправи, но за момента седи на колене.. А, Ролинс вече не издържа започа да губи търпение.. Все пак Крис някак си успява да се изправи, а Сет излита високо във въздуха това е-е-е Diving High Knee~! Главата на Джерико даде откат след това убийствено коляно.. А, Ролинс седи по средата на ринга вдигнал победоносно ръце във въздуха..
Tazz: Джерико инстинктивно се опитва да се изправи по някакъв шибан инстинкт.. А, архитектът вижда възможността засилва се от въжетата и-и-и-и...

CURB STOMP~!

J. Styles: Rollins приковава в средата на ринга това ли е краят?
Върнете се в началото Go down
Grime
New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: 4. Chris Jericho vs. Seth Rollins . - Singles Match.    Пет 20 Мар - 22:57

Повдигане на 2.99!
Виктор Викторов
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: 4. Chris Jericho vs. Seth Rollins . - Singles Match.    Пет 20 Мар - 23:00

Killzone: Ехехей.. ХАЙДУТИН!!
Nexus: Да еба тос войвода да еба...
Killzone: Да еба тос Петко да еба!
Nexus: Не обиждай никой, по-добре не обиждай никой. Петко Войвода е виж още! Представяш ли си да гледа тъс простотия? И да проследи джипиеса?
Killzone: Кой, кой да проследи?
Nexus: От къдей дошло това.. тоя глас от микрофона.
Killzone: Ауе на кой му пука? И лошата реклама е лоша реклама!
Nexus: Демек - Пак му вдигаш кура с една дума!?
Killzone: Да ве! Ти не знаеш ли?
Nexus: Да... ама аз забраех щот отдавна не съм се занимавал с такива работи.  
Killzone: Аз и ти сме курвите на Българската кеч индустрия, а тия дето ни следят са най-големите курви на света!

Nexus: АЙДЕЕЕЕ... АЙДЕЕ - ЕБА МУ ДУЛОТО МАЙЧИНО!!!
Killzone: Всичките си прайме простотии и мухамбет, ама ейся тая тъпа блондинка тука ми развали вкуса в устата...
Nexus: Айде ся, опит за туш: 1.........2......
Killzone: На кого му пука за тая помия?
Nexus: Нали ти казвам.. кръговрат.
Killzone: Да ве, ти не знайш ли?
Nexus: Аааа, на веществата? ПУКНА ГО ОТ ЕБАНЕ, ЧОВЕК!! ЕЙТВА Е УАЙ - ТЮ - ДЖЕЙ!! КО ДА ТИ КАЖА?
Killzone: Хич нидей ми са прай.. даже и ония не ти вярва.
Nexus: Всичките ми вярват...
Killzone: Въх божеееее.. боже, боже. Ши умирами.
Nexus: Фана на мозъчната треска.
Killzone:.. Я!!! ДЖЕРИКО, ЕБАХТИ И ГЕПАРДА!! Защо излязохме от пенсия уе?
Nexus: Завръщани!?
Killzone: Закво? На мене не ми се занимава...

Nexus: Глупости.. глупости. Това е...
Killzone: Хубав е мача иначе.
Nexus: Ами да!
Killzone: Знам, че си го бива.. не, че го гледам много ама харесва ми!
Nexus: То и аз.. изобщо кеч не съм гледал от не знам си колко време. А, ако ти кажа от кога...
Killzone: Ами от кога.. ОТ ОНАЯ ВЕЧЕР!!
Nexus: Екадей ся брюнетката се връща на ръба на ринга, явно ще полети отново, ще полети като курва!?
Killzone: Властелина на кеч!

Nexus: ДЕШИФРИРА ГО.. АЙДЯ, АЙДЯ, АЙДЯ!!!
Killzone: Еба му пичката матерова... ей тва беше всичко. До тук беше моя човек.
Nexus: ЕДИН ПЪТ.. И ЗА ВИНАГИ!! 1.......2..... АЙДЕ ДАВАЙ 3 И ДА СВЪРШВАМЕ ТОЯ SHIT!

W:61|L:43|D:17
Spoiler:

Grime
New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: 4. Chris Jericho vs. Seth Rollins . - Singles Match.    Пет 20 Мар - 23:01

ДЕШИФРАТОРА РЕШАВА МАЧА!!! ДЖЕРИКО ПЕЧЕЛИ В ТАЗИ МНОГО ОСПОРВАНА БИТКА!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: 4. Chris Jericho vs. Seth Rollins . - Singles Match.    

4. Chris Jericho vs. Seth Rollins . - Singles Match.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» CM Punk vs. Chris Jericho (WRESTLEMANIA 28)
» 5. Seth Rollins vs. Kevin Owens - N1 Contender for the World Championship - 2 out of 3 falls match
» ME: Edge vs. Triple H vs. Seth Rollins (c) - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE WORLD TITLE
» Chris Jericho vs Chris Hero [HELL IN A CELL BG CHAMPIONSHIP]
» 3.RVD vs vs Cm Punk vs Chris Jericho vs ??? Fatal Four Way (For the BG Title)