Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияShare | 

2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
FreeRiver
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: 2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock   21/2/2015, 04:42

That's gotta be it! Roman Reigns wins the match and retains his title!
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
S. E. V.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: 2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock   21/2/2015, 05:01

Tazz: Roman го направи.. Той показа още един път на какво е способен. Той взима титлата и излиза от ринга, а на ринга са The Rock, който е на земята и Orton, който се изправя. Roman е малко по-назад от ринга и вдига титлата, а Orton е много бесен. Той иска микрофон и започва да говори.

- Roman Reigns.. Защо го направи? Защо тушира копелето на пода пред мен, а не реши да тушираш мен. Не мисли, че съм приключил с теб. Ела на ринга и покажи на какво си способен за да не дойда аз.. И да не ти покажа на какво съм способен.

Styles: След тези думи, Orton хвърля микрофона и вдига ръцете си принудително. Той иска да накара Roman да се качи на ринга, но той се усмихва. Orton продължава да крещи на Roman да се качи на ринга, а той само се смее.
Tazz: Orton слиза от ринга и решава сам да атакува шампиона. Roman пуска титлата и двамата с Randy започват да си разменят удари. Orton прикляква и хваща крака на Roman, а после го рита с другия. Roman пада върху титлата си, а Orton я дърпа. Той я вдига високо и се усмихва. Orton я поставя на корема му и се запътва към Backstage.
Styles: Какво ли ще се случи на другия Rampage? Дано има още такива мачове защото този беше неповторим, а както виждате медицината опитва да накара Orton да го качат в линейката, а той отказва и отива към Backstage. Медицината се приближава до ринга и качват Roman на количка, а след това и The Rock. Останете с нас и след рекламите.
Върнете се в началото Go down

2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock
» ME: Edge vs. Triple H vs. Seth Rollins (c) - TRIPLE THREAT MATCH FOR THE WORLD TITLE
» Triple H vs Randy Orton (Wrestlemania 25)
» 2. BULGARIAN CHAMPIONSHIP - Roman Reigns (c) vs. ??? - special guest reff-???
» 1. BULGARIAN CHAMPIONSHIP MATCH