Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Създайте нова тема   Напишете отговорShare | 

BACKSTAGE & PROMO CUTTING

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: BACKSTAGE & PROMO CUTTING    10/1/2015, 21:37

..
Върнете се в началото Go down
FreeRiver
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE & PROMO CUTTING    18/1/2015, 13:53

ЕКСКЛУЗИВНО: ДИЙН АМБРОУЗ СЛЕД ЗАГУБАТА МУ СРЕЩУ ЗАВРЪЩАЩИЯ СМ ПЪНК!

Репортер: Дийн, Дийн!!! Ти не очакваше да имаш противник тази вечер, а вместо това трябваше да се биеш не срещу кой да е, а срещу най-дълго царувалия Световен Шампион, СМ Пънк, някакви коментари относно това, което се случи!?

-Какво!? Какво точно искаш да знаеш!? Той знае как стоят нещата много добре, защо не попитате него, вместо да ме занимавате с вашите глупави въпроси!? Сам споменах, че искам да се изправя срещу Най-добрия, дори и да не бях ментално подготвен, направих всичко по силите си да остана колкото се може по-дълго в мач с него на един ринг.

-Добре, може би СМ Пънк успя да ме изненада, разбивайки ми черепа с гаечния ключ, и да ми се реваншира, преобръщайки събитията, които се случиха преди 2 години, срещу мен, въпреки, че времената се променят. Но доколкото аз съм убеден, въпреки, че паднах в този мач, аз съм все още крайния победител. Бишоф може и да си мисли, че не съм измамил системата, но аз го направих отново. Знаеш ли защо!? Защото титлата все още е в мен, и това е всичко, които има значение. За негово нещастие, моето царуване няма да приключи докато не покоря reign-a му и не взема позицията му на Best In The World. И ако трябва да премина през него!? Ще го направя....това е преградата, която лично си поставих и ще се наложи да прескоча, за да отвърдя себе си като най-великия в тази федерация. Си Ем Пънк....по-добре внимавай когато навлизаш в зоната на хищника....защото аз ще те наблюдавам! И ти ще бъдеш  "акулата в джунглата" в този случай! Наслаждавайте се на този момент докато можете, защото следващия път ще се върна два-пъти по-силен, по-бърз, по-умен и сто-пъти повече психически-НЕстабилен, ако се наложи, ще използвам лудостта си като оръжие, за това ви съветвам да внимавате когато говорите нещо лошо срещу мен, защото ще си изпатите за всички думи....аз все още съм Световния Шампион, и докато титлата е в мен, хаосът, който развилнявам чрез нея, ще продължи да щурмува и да става все по-силен, и никой няма да го спре, докато не постигна целите си. Нито дори СМ Пънк! И той ще го разбере по един или друг начин. Сега ще се махам, защото ще имам важни бизнес срещи, които не трябва да изпусна, за това, отивам да се почистя.
http://sashundera.homo.com
KiNg_SiZe
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE & PROMO CUTTING    20/1/2015, 12:39

HOURS AFTER LAST MAN STANDING 2015
Рене:- Добре дошли с нас вие сте с мен Рене Янг. Тази вечер беше невероятна! Имаше лоши и добри моменти.Ето ги двамата  разхождащи се  шампиони ,  Ей Джей Лий и Джон Сина . Нека  да ги видим !
Здравейте !

Джон: - Здравей Рене!
Ей Джей:- Здрасти и от мен !

Рене: - Е как се чуствате след първия турнир за годината ?

Джон: -   Ами ... невероятно ! Спечелих първата си титла в  TNWG ,направих страхотен мач със Сами Зейн,корав пич е .

Ей Джей : - Аз също . Победих и сега имам това бебче на рамото си,турнира беше
страхотен!

Рене: - Добре. А кой са вашите любими моменти в мачовете ви ?

Джон:- Ами те бяха много. Сами и Аз просто направихме незабравим мач ! Едни от любимите ми моменти бяха когато се биехме при горните трибуни и когато отбелязах туш и победих но и другите моменти са страхотни !
Ей Джей : - Аз също имам супер моменти но любимият ми беше когато отбелязах туш разбира се . Бри също ми помогна са което и благодаря.

Рене: - Кои мачове ви харесаха ?

Джон:- Ами този на приятелката ми,на Ортън и Скалата,на Дийн,на Роуман просто всички ми харесаха !
Ей Джей: - На Пънк,на приятелят ми и моят .

Рене: - Ами добре кои мачове ви  харесаха и какво не харесахте в тях  ,  от целия турнир ?

Джон: - Моментът когато Крис Джерико се върна . Този пич не беше стъпвал тук от много време . Ей Джей Стаялс неговото връщане и двубоят му между Роуман Рейнс беше страхотен,Ей Джей доказа че още си го бива ! Пънк и Амброус бяха страхотни.Скалата и Ортън се раздадоха много ,бяха страхотни . В моят мач имаше моменти в които ми идваше да се откажа но не стана така а не го направих,не се предадох.Не ми хареса единствено че серията на Ортън свърши.Ренди ми се обади,докато бях в съблекалнята и той беше доста ядосан и мисля да отида да го видя след мача . Скалата го видях да ходи с някакви момичета към близкия бар,щастливец . Бишоф ни плати добри пари същевременно и от тях изпратих на Сами Зейн.Защото неговите контузии са малко повече а той е велик човек и заслужава помощ . Имам още една новина ! Даниел Браян ми подари Сламито си NEW COMER OF THE YEAR 2014.Той дойде при мен и ми каза ''Джон вземи,ти го заслужаваш повече аз вече имам такова'' и много се зарадвах .
Ей Джей : - Ами всичко беше страхотно !

Рене: - Добре шампиони.До скоро !

Джон: - До скоро Рене !
Ей Джей: - До скоро и от мен !

http://tnwrestling.forums-free.info/
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: BACKSTAGE & PROMO CUTTING    

BACKSTAGE & PROMO CUTTING
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1