Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияShare | 

ME : Jay Briscoe vs. Dean Ambrose (c) - WHC Last Man Standing Match - Guest Refferee - AJ Styles

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Виктор Викторов
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: ME : Jay Briscoe vs. Dean Ambrose (c) - WHC Last Man Standing Match - Guest Refferee - AJ Styles   23/11/2014, 08:07

Tazz: Не знам дали да се радвам... Амброуз запази титлата, но той не можа да победи Бриско. Това ме кара в момента да съм раздвоен...
Styles: Феновете в залата млъкнаха напълно, Бриско и Амброуз започват да се движат. Това определено беше едно коварно меле което никой от нас няма да забрави. Щастлив съм, че имах честа да го гледам на живо, не съм щастлив от това че нямаше победител.
Tazz: Амброуз запазва титлата си, Бриско остава непобеден. Какво по дяволите става?
Styles: Лекарите качват Бриско сред въжетата, той не иска помощта им. Въпреки всичко все още остава верен на себе си и по всичко си личи че възнамерява да си тръгне на собствените си крака от тук!

Styles: По мое мнение, ТОЙ Е НАПЪЛНО ДОСТОЕН ЗА УВАЖЕНИЕ! 5 МЕСЕЦА ЗАД РИНГА, ЕДНА ЕДИНСТВЕНА ЦЕЛ.. ДА БЪДЕ ОТНОВО НА ВЪРХА!! ПРОВАЛИ СЕ, ПРОВАЛИ СЕ НО ВЪПРЕКИ ВСИЧКО ВСЕ ОЩЕ НИКОЙ В ТАЗИ КОМПАНИЯ НЕ ГО Е ТУШИРАЛ!
Tazz: ТОВА ЛИ Е КРАЯ НА ЛЕГЕНДАТА? ТАКА ЛИ СВЪРШВА ВСИЧКО? ОСТАВА ЛИ АМБРОУЗ ШАМПИОН ИЛИ ЩЕ СЕ СТИГНЕ ДО ДРАСТИЧНИ МЕРКИ, НАЙ ВЕРОЯТНО ЩЕ РАЗБЕРЕМ В RAMPAGE...

W:61|L:43|D:17
Spoiler:

Върнете се в началото Go down
FreeRiver
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: ME : Jay Briscoe vs. Dean Ambrose (c) - WHC Last Man Standing Match - Guest Refferee - AJ Styles   23/11/2014, 08:16

Tazz: Лекарите се опитват да помогнат и на Амброуз. Той обаче отказва тяхната подкрепа и иска да му дадат титлата. Един от тях му подава колана и той го отдръпва, след което се изнася от ринга и взима златото си, като се насочва извън залата.

-Предупредих те, хлапе! Нямаш никакъв адски шанс да прекратиш царуването ми. Това е само началото на твоето падение!
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com

ME : Jay Briscoe vs. Dean Ambrose (c) - WHC Last Man Standing Match - Guest Refferee - AJ Styles
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» ME : Jay Briscoe vs. Dean Ambrose (c) - WHC Last Man Standing Match - Guest Refferee - AJ Styles
» 2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock
» GET THE SUITCASE MATCH
» 2. DIVAS CHAMPIONSHIP MATCH - AJ Lee vs. Mickie James
» AJ STYLES VS. MATT MORGAN