Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияShare | 

Segment with Bo Dallas

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Segment with Bo Dallas    Нед 16 Ное - 7:17

.. If you just BOlieve ..
Върнете се в началото Go down
50 d@lL4$
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: Segment with Bo Dallas    Съб 22 Ное - 13:59

Styles: Ето го и него. Макар и посрещан от смесени реакции, Mr. TNWG се запътва към ринга и се качва на него, като взима един микрофон. Да видим как ще адресира феновете.

-Последните няколко седмици бяха може би най-лошите мигове в кариерата на Бо Даллас. Но за да получа достъпа си до тук, не ми трябва мнението на Ерик БОшофф, да се бия заради някакви хартийки, или да се маскирам като супермен. Дори не ми и трябва вашата подкрепа. *феновете освиркват Бо* Точно така, в момента се интересувам само и единствено от това да се докажа пред всички, и да направя име за себе си. Може и да съм бил 2 пъти Хардкор Шампион, но това все още няма никакво значение, тъй като вярвам, че никой не помни моя престой в тази компания изобщо. Е, време е това да спре! Край на милия Бо. Смятам да започна нова революция....БО революцията! Това е моят план, с който смятам да нанеса ответен удар и да запиша история в TNWG. Вие също така може да бъдете част от Бо революцията. Всичко, което трябва да направите е, да започнете да скандирате с мен...

The Inspirational One мята микрофона, и започва да повдига ръцете си във въздуха, докато taunt-ва:
"Bo! Bo! Bo!"

Tazz: Бо се побърка. не мисля, че изобщо на някой му пука.
Styles: Ха-ха-ха...даже не стига че всички мълчат, ами и виждам някои да обръщат гръб на Бо Даллас.
"Защо млъкнахте!? Аз ви направих това, което сте!!! Тук сте само заради мен!!!" - вика Бо, който излиза извън ринга и започва да се разкайва на публиката.

TNWG Universe-a просто се отнасят зле с Бо Даллас. Той се качва на ринга в пълно отчаяние, докато феновете започват да скандират: "Bo-Lieve!"

"СПРЕТЕ....~! Let's go Bo!!!! Let's go Bo!!!" - започва да казва Бо на феновете какво трябва да скандират, но те не го слушат, и продължават да викат "Bo-Lieve", за да му влизат под кожата.

Tazz: Ами, Бо може да стои на ринга и да реве колкото си иска, но ние имаме шоу, което трябва да продължим, така че останете с нас, след рекламите, и не сменяйте канала, защото Over the World'14...продължава~!
Върнете се в началото Go down
http://sashunder.homo.com/

Segment with Bo Dallas
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Opening Segment with Eric Bischoff