Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мненияShare | 

OVER THE WORLD `14 - Opening Show.

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: OVER THE WORLD `14 - Opening Show.    Нед 16 Ное - 7:07

Opening Show with Eric Bischoff and The Rated-R Superstar - EDGE ..
Върнете се в началото Go down
FørbiddenEnÐ
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: OVER THE WORLD `14 - Opening Show.    Съб 22 Ное - 20:33

You think you know me?!
В залата гръмва музиката на Едж, какъв начин да открием тазвечерното шоу. "The Rated R superstar" бива придружен от Ерик Бишоф. Българският шампион се спира в началото на рампата и прави своя таунт.
Сега и двамата продължават под смесените реакции на феновете. Вече са в ринга и Едж иска два микрофона, след което подава единия на Бишоф.
- Добър вечер фенове на TNWG! Тази вечер ни очаква едно страхотно шоу с подобаващо начало. Както знаете тази вечер българският шампион няма да участва в мач, но ще разберем N1 претендента за титлата. Е какво ще кажеш Едж?
Острието се усмихва леко на Ерик, след което поглежда публиката и започва да говори.
- Така е Бишоф, но макар и да не участвам в мач, няма как да не присъствам в шоуто. Все пак съм българският шампион!
"The Master Manipulator" отново замлъква за момент и продължава.
-Наистина тази вечер ще бъде много интересна, с нетърпение чакам мача между Тейкър, Рейнс и Браян. И тримата са доста добри и не бих предположил кой ще победи, но това няма особено голямо значение, защото, който и да е той, след това ще трябва да се изправи срещу мен, а това никак няма да му се хареса. Няколко пъти съм доказал, че съм способен на много неща за титлата си и се съмнявам, че някой от тези тримата може да се сравнява с мен. Но трябва да се дават шансове и аз уважавам това, колкото и да е нелепо. Като цяло нямам намерение да губя титлата си скоро време... но стига сме говорили само за мен. Все пак съотборникът ми, Остин Ерис, човекът, с който смазахме ДХ, ще се бие с Шон Майкълс, за титлата си.
Острието млъква и поглежда към публиката, ухилен до уши.
-Ясно е, че ще запази хардкор титлата, все пак "HBK" е доста под класата на "A Double". Трябваше да му се намери по- достоен опонент... Остин е човек, който доста ще вдигне авторитета на тази титла, за разлика от предишните шампиони и се съмнявам, че скоро ще има човек, който да му я отнеме.
Едж оставя микрофона си и тръгва към въжетата на ринга, където прави път на Бишоф. И двамата тръгват нагоре по рампата, като не престават да обсъждат някакви неща. Е сега остава да се насладим на шоуто.
Върнете се в началото Go down

OVER THE WORLD `14 - Opening Show.
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Opening Segment with Eric Bischoff
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME: TNWG WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» ME : WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH - Christian Cage vs. CM Punk vs. Brock Lesnar
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP