Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Share | 

Пресконференция преди The Great Bulgarian Bash 2013

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
FreeRiver
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Пресконференция преди The Great Bulgarian Bash 2013   Нед 6 Окт - 19:59

...
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com
FreeRiver
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди The Great Bulgarian Bash 2013   Сря 16 Окт - 20:19

R-Truth се показва на пресконференцията, заставайки на подиума:

"-Внимание, внимание! Следващото съобщение е трибуна към всички Малки Джими-та, спонсорирано от Ки Еф Си МакЧикен и барбекю соса на Джим...Росс! Искам публично да се извиня за думите, които имах към вас предишния път, и съм готов да ги върна назад. Но това е веднъж, след като взема шампионската титла от "СД" Пънк. Знам, че той подслушва това съобщение от някъде, както всеки един член на корпорацията, наречена "Новото Поколение", но това ще бъде последното съобщение, което някога ще чуе през своето оставащо време на царуване, и то е следното - АЗ ще бъда новия световен шампион на Ти еН ДаБаЛ Ю ДжИ! Живот и здраве, до година - до амина!"
Върнете се в началото Go down
http://sashundera.homo.com

Пресконференция преди The Great Bulgarian Bash 2013
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» 2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock
» 2. BULGARIAN CHAMPIONSHIP - Roman Reigns (c) vs. ??? - special guest reff-???
» 1. BULGARIAN CHAMPIONSHIP MATCH