Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Share | 

Destination War '12 BACKSTAGE

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
BadKitty
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Destination War '12 BACKSTAGE   Чет Май 03, 2012 7:10 pm

B A C K S T A G E

:arrow:
Върнете се в началото Go down
- InstantClassic.
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: Destination War '12 BACKSTAGE   Нед Май 06, 2012 11:36 am

Малко преди следващия мач, камерите ни пренасят в Backstage, където е Тод Гришъм. Само след броени секунди, придвижвайки се бавно Голдъст в синя боя. Голдъст взима микрофона от Тод и го гони, а след това започва да говори:

- BLUE MEANIE, МЕ КОПИРА! Дебелето, скапано копеле просто ме копира. Никой няма право да ме копира, Мийни няма да оставя нещата така, няма, аз съм Златния Прах, аз ще донеса на тази федерация разцвета който очакваше. TNWG е в разцвета си заради мен! Скоро мои приятели, скоро всички ще се кланяте пред мен и да ми казвате златната дума - Е-В-А-Л-А! А, скоро ти малък син Мийни, скоро твоята кариера тук ще приключи.

Голдъст започва да се смее злобно и изведнъж светлините се загасват, а когато светват няма и следа от Голдъст.
- InstantClassic.
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: Destination War '12 BACKSTAGE   Нед Май 06, 2012 11:47 am

Отново камерите ни пренасят в бекстейдж където още е тъмно. О, ето, че осветлението е вече налице, но какво става .. Тод Гришам лежи целия в кръв. Лекари и кой ли не му се притичва веднага на помощ, а само след секунди се пуска този звук:

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Destination War '12 BACKSTAGE   

Destination War '12 BACKSTAGE
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Backstage Segments