Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Share | 

EUROPEAN CHAMPIONSHIP

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
billy_kidman
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: EUROPEAN CHAMPIONSHIP   6/4/2012, 11:12

Били Кидман запази своята титла , дами и господа ! Този епичен мач свърши . Но вижте Кидман и Ортон лице в лице . Кидман подава ръка на Ортон . Ортон и Кидман се ръкостиснаха . Кидман вдига високо ръката на Ортон . Какво уважение само , а до преди този мач не можеше да се дишат. Това беше само началото на този УНИКАЛЕН турнир .

TNWG presents ..
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: EUROPEAN CHAMPIONSHIP   6/4/2012, 11:21

Ортън взима микрофон и говори на Били:

Били, виж... След всичко това което сме направили изглежда ти си победител в тази вражда! Аз повече няма да седя тук, защото просто моята цел беше да те изкарам от компанията, но в този момент съжелявам че изобщо съм го казал и сега аз ще напусна, а искам да кажа че и за вас, феновете на федерацията греших... Вие избирате вашия фаворит и просто аз сгреших! Сега ще напусна компанията но преди това ще съобщя едно нещо! Дами и господа, победител и все още Европейски шампион е Били Кидман!

Ортън вдига ръката на Били и си тръгва под овацийте на публиката!
Върнете се в началото Go down

EUROPEAN CHAMPIONSHIP
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 3.EUROPEAN CHAMPIONSHIP
» 2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
» 2. DIVAS CHAMPIONSHIP MATCH - AJ Lee vs. Mickie James
» TAG TEAM CHAMPIONSHIP