Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Share | 

Пресконференция преди Pain III

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
DamonX
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Pain III   7/4/2012, 04:12

Ето,че след Кандис AJ Styles застава зад микрофона.

Числото 25!То ми донесе късмет на миналия турнир,където разгромих жалките тела на тези които бяха останали.Сега на Pain III аз съм в главният мач и ще го спечеля.Скалата си мисли,че се завръща просто ей така и решава да се бие с Тейлър.Получи мача,но нима си мислиш,че всичко ще бъде същото тази вечер!?Нима мислиш,че ти си на върха,или че си най - добрият тук!?Дните ти на върха на федерацията приключиха още миналата година!Миналата година Скалата спечели RTP,но на PainII доказа каква издънка е.Е тази година няма да е по - различна ти ще загубиш за пореден път,а Чък...Той е лесен прилича на 15 годишно хлапе.Няма да ми е трудно да го разкарам.

Стайлс се оттегля,като преди това чупи микрофона.
Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Pain III   7/4/2012, 04:14

Музиката на Скалата удря и той се появява под овациите на медиите...

-Ladies and gentleman .. колкото му се иска на Скалата да ви говори с часове под хубавото слънце тук, това не може защото няма какво вече да се каже.The time for talk is over!И тази събота е време за действие, и Скалата гарантира че Скалата и The People излизат от НДК, само и единствено с The World Heavyweight Championship!Надявам се да ви видя всички там, за една незабравима вечер.IF you smell... what The Rock .. is coocking.

Бърза реч от Скалата, който вече не иска да говори.Той иска да се бие, и това ще видите на PAIN!
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/

Пресконференция преди Pain III
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» The Opening Of PAIN II