Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Share | 

Пресконференция преди Revenge 2011

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Rage
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Пресконференция преди Revenge 2011   Съб 17 Дек - 12:30

Ако желаете може да направите своето изявление преди турнира.
Върнете се в началото Go down
http://tnwrestling.forums-free.info/
Гост
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Revenge 2011   Съб 17 Дек - 18:28

Ето го и Европейския шампион Рей Мистерио под освиркванията на публиката той започва да говори:

-Отдавна не съм говорил пред вас,желкари!Да не си помислихте че ще продължа да бъда вашия номер 1?Това беше само част от плана!А колкото до днес аз ще спечеля втора титла в кариерата си това е сигурно!Оттам нататък ще продължавам да я защитавам и ще надмина рекорда на Ричърдс и така ще стана човека,държал най-дълго Европейската титла!А онези жалкари Морисън и Рууд са точно като вас и заради това аз ще ги победя,уверявам ви!А сега моля да ме извините глупаци,трябва да се подготвя за мача си!

Мистерио си тръгва,под освиркванията на феновете!
Виктор Викторов
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Revenge 2011   Нед 18 Дек - 13:37

Следващия който малко ще поговори пред камерите на TNWG ще бъде Джеф Джарет. Той сяда и е готов да разкаже какво мисли за Ренди Ортън и какво може да се случи в мача им..

- Днес е велик ден не за друго а защото на тази дата през 2009 година аз бях човека който постави основите, и ето 2 години по-късно TNWG е една от най-успешните федерации в България! Всички ми казваха Джеф това е грешка, е на тези които ми го казваха мога да им кажа само да си го начукат! Въпреки, че бях свален от поста на Председател аз завинаги ще остана главно действащото лицето тук. Тази вечер ще дам едно ново начало, начало на една нова генерация! Всички можете да ме освирквате но след като тази вечер сритам задника на онова гадно копеле Ренди Ортън и стана новия Телевизионен шампион на компанията всички вие ще ставате свидетели на това как всеки един път в които излизам тук, аз доминирам ритайки задника на моя опонент! Сигурно всички се питате защо нападнах Ортън ли? Направих го защото по един или друг начин трябваше да си гарантирам победата в мача! Но да си станем честни аз мога да победя Ортън както е и със свежи сили но просто го искам пребит. Искам го и го осъществих. Тази вечер всички вие ще видите края на пепелянката, края на върховния хищник властващ над федерацията също така ще видите края на убиеца не легенди! Тази вечер ще е въпрос само на няколко минути да разкатая мамицата на това гадно копеле! Обещавам ви, че те ще са точно 10! Дори и по малко защото тази вечер Ренди Ортън ще си тръгне на носилка и повярвате ми никога повече няма да го видите да излиза тук. Или по-точно да се изразя никога повече няма да е същия след този мач! Както му казах след мача той е освободен от задълженията си с компанията и спокойно може да отиде в онази дупка WWE.. това си е лично негова работа на мен ми пука само и единствено за моята Телевизионна титла! Тази вечер ще бъде моята вечер, вечерта в която ще има нов главно действащ шампион и най-вече нова главно действаща титла. След тази вечер новата главна титла на TNWG ще бъде Телевизионната! И повярвайте ми никой не може да ми попречи да го осъществя, защото аз съм шефа тук и завинаги ще си остана основателя на TNWG!

W:61|L:43|D:17
Spoiler:

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Revenge 2011   

Пресконференция преди Revenge 2011
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» МЕ:RTP MATCH 2011