Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Share | 

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Виктор Викторов
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   18/12/2011, 08:48

Here is your winner and the new TNWG World Television Champion....Jeff Jarrett!

- След този просто незабравим мач, Джарет празнува с титлата а в другия ъгъл лекарите помагат на Ренди. Джеф отива до него и му подава ръка, след известно размишление Ортън подава ръка на Джеф и по този начин Джарет го изправя. След което Джарет моли за микрофон и след това започва да говори:

- Виж Ортън искам да ти кажа, че ще се радвам да останеш и да продължим тази вражда, но разбира се решението е твое.. Ортън поглежда Джеф и му отговаря: Ти постигна своята цел а тя беше да ме изкараш от тази компания. Не ти ме уволняваш аз сам напускам защото съм много наранен и нямам намерение повече да играя тук.. След тези думи с помоща на лекарския екип Ортън напуска залата.. А Джарет остава на ринга където ухилен до ушите вдига Телевизионната титла високо над главата си! Как ще продължи всичко това ще разберем на Rampage..
Върнете се в началото Go down
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]   18/12/2011, 09:29

Джеф Джарет е в средата на ринга и не може да се нарадва на това, че спечели едно велико постижение в TNWG и то на 2-та годишнина на TNWG.И изведнъж ..

Spoiler:

Joey Styles: Какво пък е това?Т-т-това е Уилиям Ригъл той се завърна!Той се завърна на ринга на TNWG и то точно на втората годишнина.

Уилиям върви към ринга бавно и спокойно облечен в скъп костюм, той влиза на ринга като се покачва по стъблите, а Джарет гледа и се чуди какво става тук.Уилиям му се усмихва мазно и му подава ръка, Джарет започва да гледа още по учудено, а Уилиям му хваща ръката и я вдига.Джарет се усмихва ... Какво Уилиям забоде ритник в корема на Джарет.Ригъл събаря Джарет на тепиха с няколко удара и след това започва да го рита по тялото.Ригъл хваща TV титлата и я вдига поглежда я и отново изважда тази противна и мазна усмивка.Уилиям изчаква Джарет да се изправи и след това нанизва шампионският пояс в лицето на Джарет.Уилиям хвърля титлата на страни, а след това хваща Джарет и му заключва Regal Stretch:

Уилиям стиска все повече и повече захвата, но рефери и други хора от екипа на федерацията идват и отстраняват Уилиям от Джарет.Какво ли значи всичко това?Определено Джарет няма да остави нещата така.Уилиям напуска спокойно ринга, а публиката го освирква.

МЕ:Jeff Jarrett vs Randy Orton [TELEVISION CHAMPIONSHIP "I Quit"]
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Triple H vs Randy Orton (Wrestlemania 25)
» 2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock
» 5. RANDY ORTON vs HHH
» 3. TELEVISION CHAMPIONSHIP
» ME: WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP