Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Share | 

МЕ:RTP MATCH 2011

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 09:53

Morrison не успява да елеминира Шеймъс!Мача продължава!

TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 10:55

Скалата се съвзема след този брутален ритник от Морисън.Той се изправя и атакува в гръб Шеймъс.Той пада и Скалата веднага атакува Морисън.Последват хиляди удари.Скалата поваля Морисън със саблен удар и веднага атакува Шеймъс отново.Той се цели в ръката му като я рита многократно.Изправя Шеймъс и го засилва.. DDT!Морисън се засилва към него ..DDT!Скалата е във вихъра си!Той изправя Морисън и го премята над въжетата.Опит за елимиране, но Морисън се държи.Шеймъс сега обаче се засилва, блъска Морисън , НО ВИЖТЕ ..ТОЙ СЕ ХВАНА ЗА ОГРАДАТА!!КАКЪВ АТЛЕАТИЗЪМ!Той скача обратно на стълбите и влиза в ринга, а докато Скалата гледа учудено, Шеймъс го напада в гръб.Морисън се качва на въжетата и поваля Шеймъс с missle dropkick.Той обаче се рани тежко.Тримата лежат с болки.Изведнъж Morrison и Скалата се изправят с kick up!Следва поглед от уважение.Шеймъс се изправя също и тримата се гледат.Морисън показва PAIN II надписа горе на тавана и тримата си мислят за него.Един от тях тримата ще отиде отиде в Мейн Евента там.Те ще дадат всичко от себе си тази вечер за това.. AND HERE WE GO!Скалата поваля Шеймъс с удар и веднага се почват с Морисън, Удар от роки, Удар от ДжоМо , сега Скалата взима надмощие и започва с удар .. удар ... поглежда си ръката .. УДАР!!Тhe Rock is on a Rampage!Сега засилва Морисън, не той контрира но Скалата го забожда с надолу главата с този Running swinging neckbreaker!Леле това заболя.Скалата използва цялата си сила за да забоде главата му в тепиха.

Сега Скалата се концентрира върху Шеймъс.Прави му суплекс.И още един.Айде три за късмет.Изправя го и го забожда в ъгъла където с ботуша му натиска в гръдния му кош.Сега започва facewash.Скалата отпуска и поваля сега Морисън с копие.Последват много удари в областта на черепа.Сега Шеймъс идва към Скалата ...ROCK BOTTOM! ROCK BOTTOM ! A ROCK BOTTOM BY THE GREAT ONE!Сега.. spine of a kind for JoMo!СКАЛАТА СЕ РАЗВИХРЯ!МИСЛИТЕ ЛИ СИ ЗА ТОВА, ЗА КОЕТО И АЗ СИ МИСЛЯ!?ВРЕМЕ Е ЗА THE MOST ELECTFYFYING MOVE IN SPORTS ENTERTAINMENT TODAY..PEOPLES ELBOW ! CONNECTS!!Скалата изправя Морисън и ...ROCK BOTTOM !

Той подпира Морисън на въжетата, блъска Шеймъс в металния пост!Той се запозна добре с метала.Скалата го издърпва и го слага до Морисън.Сега Скалата се заслушва в ROCKY ROCKY ROCKY чантовете и показва bring it таунта!Скалата се засилва и премята двамата наведнъж през въжетата!Ще успее ли да спечели мача?Ще изпълни ли мечтата си Скалата?ЩЕ СЕ БИЕ ЛИ ЗА СВЕТОВНАТА ТИТЛА!?

Последната промяна е направена от Sashundera на 10/7/2011, 11:18; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://ifyousmell.com/
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 10:58

ДААААААААААААА!! СКАЛАТА ОТИВА НА ПЕЙН СРЕЩУ ШАПИОНА РОКИ УСПЯ ДА ЕЛИМИНИРА ШЕЙМЪС И МОРИСЪН ТОЙ ОТИВА НА "THE GRANDEST STAGE OF THEM ALL" КАКВА НОЩ ОСТАНЕТЕ С НАС И ЩЕ ВИДИМ ДРУГАТА ГОДИНА КОЙ ЩЕ БИЕ В МЕЛЕТО СИГУРНО AJ STYLES..

ЕDITED BY LAIOK!! BARBIE НЕ ГО БЕШЕ НАПИСАЛА ДРАМАТИЧНО!!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   

МЕ:RTP MATCH 2011
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» МЕ:RTP MATCH 2011
» 2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock
» GET THE SUITCASE MATCH
» 2. DIVAS CHAMPIONSHIP MATCH - AJ Lee vs. Mickie James
» ME : Jay Briscoe vs. Dean Ambrose (c) - WHC Last Man Standing Match - Guest Refferee - AJ Styles