Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Share | 

МЕ:RTP MATCH 2011

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
GOAT
Fladmin
Fladmin

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 08:39

10...
9...
8..
7..
6..
5..
4..
3..
2..
1 !!!!!!!!!!!

Spoiler:

Spoiler:

Върнете се в началото Go down
http://tnwrestling.forums-free.info/
ivan_97
New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 08:51

Мача продължава и Сабин започва да налага Edge кто го поваля с Дропкик.Качва се на важетата и полита като забожда Springboard Legdrop.После се изправя и започва да налага Стаилс и пробва да го елиминира но Стаилс го удря в корема и пада. Сабин се изправя и започва да налага Острието накрая го хваща и му прави Cradle Shock!!!

Сабин се изправя и залага Острието на сглопката...Засилва се и това е Hesitation Dropkick!!!Сабин таунтва и хваща Острието за косата изправя го и го качва на сглобката и това е ....Avalanche Cradle Shock!!!Острието е повален а Сабин се качва на сглопката и това е Springboard Legdrop...Псле вдига Острието и това е Cradle Shock!!!

После вдига Острието и се пробва да го елиминира.....
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 08:53

Острието успява да се спаси тъй като е с доста свежи сили!Време е да разберем кой е номер 20 ..
http://ifyousmell.com/
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 08:56

BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEP!Кой е 20-ти номер?Кой е по-дяволите?

OH MY GOD!BAH GAWD OMAINY!THE ROCK IS IN THE RUMBLE!AND HES NUMBER TWENTY!Всички са в шок!Скалата се запътва бавно към ринга и наблюдава участиците и влиза в ринга!

Последната промяна е направена от Sashundera на 10/7/2011, 15:38; мнението е било променяно общо 3 пъти
http://ifyousmell.com/
GOAT
Fladmin
Fladmin

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 09:07

Мача продължава. Колт Кабана се засилва към Едж и му набива мощни тупаници в лицето и го засилва към въжетата, но Edge му минава под коленада като Колт Кабана скочи. Междувременно Морисън и Шеймъс бият Styles & Sabin. Вижте сега на Edge му писва да бъде налаган от Кабана и забива няколко мощни чопа след което го засилва към въжетата и прави опит за Spear, но Кабана го контрира в DDT! "The Rated R Superstar" не може да стане от болката в главата си Кабана е готов да рискува той се качва на въжетата и полита със Senton върху Edge изправя го и опитва елиминация, но Едж го избутва назад, Кабана опитва да замахне, ала Едж заляга и това ее ...

Edge O' Matic Connects! Edge има наистина големи шансове в този мач Скалата вижте The Rock той прави Rock Bottom на AJ Styles.. Острието изправя Colt Cabana и му забива главата в сглобките няколко пъти след което го засилва към другия обтегач и тича към него и това е Corner Spear за Колт, но той не спира.. Продължава да ги забива и забива, я вижте малко това е Sheamus... Sheamus изблъска Едж настрани и започва да налага Cabana с мощни chop-ове в обтегача, но вижте Едж той казва на Шеймъс да се обърне и прави бърза комбинация от удари след което следва Impaler DDT за Sheamus! НЕ! Той се измъкна и повали Edge на земята и се засилва към The Rock и му набива мощни удари, но я вижте Cabana той явно ще скача!! НЕ! Вижте Edge той скочи на сглобката и забива удари на Colt! Не..Неее....

Мили боже Impaler DDT за Cabana! Вижте малко Sheamus видя това и вдига Cabana и е тръгнал да го мята над въжетата. А Морисън опитва да преметне Chris Sabin! Но вижте AJ се засилва към Sheamus, но пада на ръба на ринга Edge помага на Sheamus oа елиминират Styles & Cabana, а John Morrison се стреми да изкара Сейбин!!!??

Spoiler:

http://tnwrestling.forums-free.info/
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 09:12

Styles, Cabana & Sabin has been eliminated!Какъв отбор само, на ринга останаха Джон Морисън, Скалата, Едж и Шеймъс, но само един от тях ще си тръгне като Road To Pain 2011 Winner!!

Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 09:27

The Rock се нахвърля над Едж, като започва да му забива чукове по гърба, след това го хваща за косата и опитва да го метне, но неуспява, Скалата отнася Impaler DDT.Едж се готви за своят финилен удар - SPEAR, изчаква Скалата да се изправи, но той се мръдва и Едж забожда Копие на току-що сприятелиялия се Шеймъс.Скалата хваща Едж и го засилва към въжетата той се оттласква от тях и отнася Samoan Drop!

Edge се изправя бързо като се държи за кръста, Скалата опитва да го изхвърли със саблен удар, но и този път неуспява.Шеймъс лежи размазан в единия ъгъл, а Джон Морисън отива да помогне на Скалата и опитват да го елеминират, но Едж с хитрост успява да се измъкне и да се върне на ринга.След това Едж се оттласква от въжетата и опитва да събори двамата си съперници, но Скалата успява да улови Едж и да му направи Spinebuster.Скалата изчаква Едж да се изправи и явно той се готви за Rock Bottom, той улавя Едж и нее, Едж успява да се измъкне.Морисън се качва на обтегача и поваля Едж с Падащ Лист от обтегача.Сега Шеймъс се изправя и тръгва да атакува Скалата, но получава няколко Headbutt-a, а след това DDT.Скалата е във вихара си тази нощ, той се готви за Лакътя на Народа ще успее ли??Едж се отдръпва навреме, Скалата се изправя недоволен рита Едж корема и му прави DDT, a след това го хваща за краката и му заключва The Sharpshooter, но каква полза от това в мача не важат предавания.Скалата усилва захвата, а Шеймъс го спира, след това хваща Джон Морисън за гушата и му прави Задушаващо тръшване.Шеймъс изправя Скалата и опитва да изпълни Power Bomb, но Скалата успява да се спаси и да забоде DDT на Шеймъс, Джон Морисън се изправя и тръгва да изхвърля Шеймъс, Скалата изчаква Едж да се обърне и следва:

ROCK BOTTOM!ROCK BOTTOM ON EDGE!Скалата го изправя и опитва да елеминира Едж!!

Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 09:29

EDGE HAS JUST BEEN ELIMINATED. OMG!
На ринга остават Шеймъс, Морисън и .. СКАЛАТА ..
Awesome
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 09:43

Невероятен мач дами и господа!Рок и Джон се гледат.Морисън събаря с тукат Рок.След това прави два клоутслайна,последвани от калф кик.Шеймъс хваща Рок и му прави Irish Curse,a Джон прави Flying Chuck!Невероятна комбинация.Шеймъс качва на сглобката Рок и му прави супер суплекс.След това Джон прави Moonsault.Джон опитва Мооnlight Drive,но Рок се измъква и това е Рок ботъм.Сега Шеймъс хваща Рок и се опитва да го елиминира,но не успява.Рок се задържа в мача.Шеймъс получава ДДТ.След това The Most Electryfying Man се опитва да елиминира Джон,но той се задържа.Шеймъс става и прави neckbreaker на Скалата.Сега Джон се засилва и това е Running Knee за Скалата.Сега Шеймъс и Морисън си стискат ръцете и започват битка.Шеймъс сграбчва Джон,но той се освобождава и прави ензигури.Джон чака Шеймъс да стане и това е STO Backbreaker.Сега Джон се подготвя за Nitro Blast,но това е Browkick.Шеймъс опитва да елиминира Джон,но той се задържа.Ирландецът се засилва към Джон,но получава ритник в лицето,с който е нокаутиран.Сега Джон се приготвя за Starship Pain

Дали Морисън ще елиминира Шеймъс?
http://www.youtube.com/user/ProWrestlingFedForum?feature=mhee
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 09:53

Morrison не успява да елеминира Шеймъс!Мача продължава!

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   

МЕ:RTP MATCH 2011
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» МЕ:RTP MATCH 2011
» 2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock
» GET THE SUITCASE MATCH
» 2. DIVAS CHAMPIONSHIP MATCH - AJ Lee vs. Mickie James
» ME : Jay Briscoe vs. Dean Ambrose (c) - WHC Last Man Standing Match - Guest Refferee - AJ Styles