Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Share | 

МЕ:RTP MATCH 2011

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
- InstantClassic.
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 07:53

Голдъст се нахвърля над Джон Морисън започва да го атакува по гърба, но Джон Морисън се измъква и забожда ритник в челюстта на Голдъст, той се залюлява назад и се увива във въжетата.Морисън се заема с Шеймъс с ритници и юмруци, но Шеймъс ядосано контрира последната атака на Джон и му прави Spinebuster.Sheamus е разгневен засилва се към Колт за да го елиминира, но Колт се навежда и се спява.На ринга са Джон Морисън, Шеймъс, Голдъст и Колт Кабана, а остават още шепа хора.Голдъст хваща Джон Морисън и му прави Power Slam, a след това го хваща за косата и опитва да го елиминира, но Джон Морисън се спасява.

Сега двамата се вкопчват един в друг и Морисън започва да рита Шеймъс в краката и така го поваля, след това го изправя и се опитва да го елиминира, но сега Голдъст се спасява, Джон Морисън се засилва към Голдъст, но Голдъст опитва Flapjack ще си тръгне ли Джон от мача?
Върнете се в началото Go down
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 07:56

John Morrison се спасява, а публиката няма търпение за следващият участник! :

10 .. 9 .. 8 .. 7 .. 6 .. 5 .. 4 .. 3 .. 2 .. 1 BEEEEEEEEEEEEP

Announcer:Ladies and Gentlemen Please Welcome from Gainesville, Georgia ..A...J STYLES!

New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 08:07

Мача продължава с пълна сила. На ринга са Шеймъс, Голдъст, Ей Джей, който току-що влезе, Тейлър, Кабана и Джон Морисън. Колт се нахвърля върху Ей Джей, като започват да си раздават злобни ритници и удари, но Кабана надделява, след което го хваща в Headlock, прилагайки Takeover, а след това се изправя и отпуска захвата, като оставя Стайлс на другите. Той от своя страна отива до въжетата и поздравява Си Ем, който му намига и го поздравява. "Boom Boom" започва да гледа противниците си и си изгражда техника, като минава зад Морисън, който награбва Шеймъс, хваща го през корема и-и-и-и... НЕВЕРОЯТЕН ДВОЕН GERMAN SUPLEX!! Какъв Impact!! Публиката започва да скандира името на Кабана, който се усмихва и започва да налага всички около него. Младока се нахвърля върху "The Prince of Perverzion" и го удря в лицето, като започа да раздава stiff удари, засилва го към отсрещните въжета, като при връщането му го награбва и бързо прилага... CABANARAMA!! КАКВО НЕВЕРОЯТНО CRADLE DDT! ГОЛДЪСТ РАЗЦЕПИ РИНГА С ГЛАВАТА СИ!! Ей Джей се облегнал в обтегачите, Тейлър е на пода, а единствените, които са на крака и продължават мача са Морисън и Колт. Те сключват Collar & Elbow Tie-Up, като Кабана надделява и го запраща с всичка сила в обтегачите, като той се приземява в ъгъла на Ей Джей. "The Phenomenal One" започва да го бута, като опитва да се освободи, но "The Guru of Greatness" минава напред и докато опита да залегне, бива премазан, заедно с Ей Джей, след невероятен... DOUBLE FLYING ASSHOLEEEEE!!! КАКЪВ НАЕЛЕКТРИЗИРАЩ ПУБЛИКАТА ХОД!! ВСИЧКИ СА В ЕУФОРИЯ, А КАБАНА ХВАЩА ПРОТИВНИЦИТЕ СИ И ЗАПОЧВА ДА ГИ ПРЕМЯТА ПРЕЗ ВЪЖЕТАТА!! Тейлър се изправя и минава зад Кабана, като опитва да го елиминира, какво ли следва? Шеймъс също се изправя-я-я-я.. ПАЗИ СЕ!! НО КАКВО, ПО ДЯВОЛИТЕ? На ринга влиза Пънк, като посреща Тейлър и Шеймъс с .. ПО ЕДИН НЕВЕРОЯТЕН ROUNDHOUSE KICK В ГЛАВИТЕ! Шеймъс пада и се отдръпва назад, заедно с Чък. Морисън и Ей Джей биват вкарани на ринга, а Голдъст все още лежи на пода. Пънк се заема с Чък, като започва да му ръси брутални ForeArm Smash-ове в главата, последвани от... ОТБОРНА ИГРА И НЕВЕРОЯТЕН DOUBLE SNAP SUPLEX ОТ THE SECOND CITY SAINTS!! Пънк се качва на най-горния обтегач, Кабана също. Пънк награбва Тейлър със себе си, а Кабана успява да покачи Голдъст, след като успява да го зашемети от удари и ритници. Той го награбва, качва го на гърба си, успява да се задържи на крака, скача-а-а-а-а.. DIVING SAMOAN DROP, ГОЛДЪСТ ОСТАВА НЕПОДВИЖЕН, ПЪНК СКАЧА С ТЕЙЛЪР... ДААА!! THE PEPSI PLUNGE CONNECTED!! КАКЪВ НЕВЕРОЯТЕН ХОД, ЧЪК БИВА ПРИЗЕМЕН ПРЕЗ ТЯЛОТО НА ГОЛДЪСТ!!

Кабана и Пънк премятат Тейлър и Голдъст през най-горните въжетата, това ли ще е краят за тях? След това Пънк скача върху коментаторската маса, а съдията няма и понятие какво се е случило току-що.. имаме ли двойна елиминация?
http://www.facebook.com/#!/
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 08:11

Goldust и Chuck Taylor биват елиминирани, каква комбинация само !

New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 08:18

10.....9....8....7.....6......5....4...3...2...1....В залата гръмва песента на Сабин....

Да това е тои Сабин...

Той се насочва кам ринга .Качва се на ринга.
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 08:21

Какъв главен мач, Стайлс, Колт, Шеймъс, Джон Морисън, а сега и Крис Сейбин.На ринга става огромно меле, Стайлс се е нахвърли на току-що влезлият Сейбин.Стайлс започва да го рита в корема, а след това го изправя и засилва към единия обтегач.Сейбин бива посрещнат с няколко chop-a по гърдите, а след това Стайлс го качва на най-горното въже ще видим ли Суплекс оттам?Нее, Сейбин поваля Стайлс, оттам, след това скача и опитва да събори Стайлс, но "Феноменалния" го улавя в ръцете си и му прави Power Bomb.Styles изправя Сейбин и го засилва към въжетата, но Шеймъс го хваща и му прави Spinebuster, след това го изправя и опитва да го елеминира, но Сейбин успява да се задържи.Колт се засилва към Стайлс и опитва да го елеминира, но Стайлс го спира и двамата започват да се налагат със удари, Стайлс успява да забоде Dropkick на Колт.След това го изправя и опитва да го изхвърли извън ринга, но неуспява, Шеймъс идва на помощ на Стайлс и двамата опитват да го елеминират, но Колт успява да се измъкне все пак, а след това да се нахвърли над Шеймъс.Стайлс се засилва към Джон Морисън и започва да го налага с бесни чукове, а след това го изправя и това е опит за Styles Clash, но Джон Морисън го прехвърля назад, Стайлс остава на краката си, Джон Морисън се обръща и двамата се вкопчват един в друг, Джон засилва Стайлс към въжетата и след това му забожда SuperKick, премества тялото му до единия обтегач и опитва Starship Pain той почти ще го направи, ще го направи, но Стайлс се мръдва на време и Джон се размазва в тепиха.Стайлс се изправя на крака и изправя Джон, а след това опитва Styles Clash, но вижда как Колт е на ръба на ринга избутва Джон назад и отива към Колт като опитва да го елеминира, но Колт му забива шамар качва се на обтегача, Стайлс се обръща и бива повален с Moonsault.Колт се изправя радостен на краката си, а след това тръгва да елеминира Сейбин, но неуспява.Стайлс минава на ръба на ринга изчаква Джон да се обърне, а след това да му забоде Flying Forearm:

John се залюлява назад, а Шеймъс го довършва със саблен удар, ще бъде ли елеминиран Джон Морисън от мача?

Jobber
Jobber

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 08:24

John Morrison успява да се задържи в мача, а на ринга влиза другият участник

BEEP!

Това е Крисчън той се плъзга по ринга, но всички му се нахвърлят. Участниците се разпръснаха в следващата секунда, но ето,че Шеймъс успява да забоде Brogue Kick на Кейдж .. Крисчън е елеминиран!!
ivan_97
New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 08:34

Какъв мач само!! Морисън забожда няколко удара на Sabin, след което го засилва към въжетата, но пропуска dropkick! Сейбин се възползва от това и забожда няколко ритника в ребрата на ДжоМо. Надига го и забива няколко пържоли, след което и ритник в корема. Наглася опонента си и това е Powerbomb..

Вместо това той надига безпомощния Морисън и това е Cradle shock!

Сейбин отправя злобен поглед към Джон, засилва се към него и това е Running arched big boot!
Морисън пада, Сейбин се качва на най-горното въже и това е Moonsault!

Сейбин дига Морисан и това е Cradle shock!Сабин вдига Морисан и пробва да го елиминира....дали ще успее!!!
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 08:35

John Morrison успява да се спаси отново!!!!!

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   

МЕ:RTP MATCH 2011
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» МЕ:RTP MATCH 2011
» 2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock
» GET THE SUITCASE MATCH
» 2. DIVAS CHAMPIONSHIP MATCH - AJ Lee vs. Mickie James
» ME : Jay Briscoe vs. Dean Ambrose (c) - WHC Last Man Standing Match - Guest Refferee - AJ Styles