Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Share | 

МЕ:RTP MATCH 2011

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
sdfg
New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 07:09

Ррррр-РАПАДУУУ Иконката на Поколени И това е Джон Синаааааа!Всички в залата остават с отворена уста!Никой не очакваше,че точно той ще излезе под номер 12.Сина съблича блузката си и се засилва към ринга с пълна скорост.Той започва да си раздава юмруци с Шеймъс.Шеймъс бива повален на ринга.Чък се опитва да удари Джон,но той блокира удара му,удря го в корема и го засилва към сглобките.След което Джон прави суплекс на Чък.Той се изкачва на въжетата,но Ричардс се опитва да го повали.За щастие Сина го изблъсква от въжетата и Ричардс пада до Чък.Двамата се изправят едновремено и биват ударени с крак брадва от Джон Сина. Сина се подготвя за Ем Ти и публиката откача! Джон се опитва да направи завършващият си ход едновремено на Чък и Ричардс!Но Шеймъс изритва Сина в главата изневиделица.Шеймъс се опитва да направи Келски Кръст на Сина,но Сина блокира,повдига го за Ем Ти и го премята през въжетата.Дали това е краят за Шеймъс?
Върнете се в началото Go down
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 07:11

Sheamus се спасява!!!
http://ifyousmell.com/
Awesome
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 07:19

UNDEAD!!!

And From Los Angelis California
John Morrison!!
You better get up out the way,
Tomorrow we'll rise so we fight today,
And no, I don't give a fuck what you think and say,
Cause we are gonna rock this whole place anyway.

Публиката освирква Джон,докато върви по рампата.Той таунтва и влиза в ринга.
http://www.youtube.com/user/ProWrestlingFedForum?feature=mhee
GOAT
Fladmin
Fladmin

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 07:26

Мача продължава Морисън е тук! He is in the HOUSE! Вижте Шеймъс явно иска да си отмъсти на Джон Сина и започва с обичайните тупаници, но Сина отвръща с пълна мощ и дори натделява над Келтския Войн засилва се към въжетата, ама я вижте това е JoMo той заби саблен удар в главата на Джон Сина и го засилва към Sheamus той го поема с Irish Curse!

Cena е на пода Морисън обаче явно има нещо да ни сподели той прави Dancing Leg Drop на John Cena след което го изправя и го подава на Шеймъс и това е опит за Powerslam, но Сина се измъква John Morrison опитва да удари Сина с тупаник, но SloMo JoMo се озува на раменете на Сина за FU, но Sheamus забива Brogue Kick в главата на горкия "Doctor of Thuganomics" John Morrison на своя страна издърпва John Cena до въжтеата иии...

Starship Pain за Джон Сина. Шеймъс изправя Сина и го засилва към най-горното въже! КРАЙ ЗА СИНА!?

Spoiler:

http://tnwrestling.forums-free.info/
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 07:28

Сина бива елиминиран, шеймъс притежава невероятна мощ!

TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 07:33

10 .. 9 .. 8 .. 7 .. .6.. 5...4...3.....2....1.. THE FINAL SHOWDOWN !!!!!.... BEEEEP

ТОВА Е ТОЙ!ЗЛАТНИЯТ ПРАХ ТОЙ СТЪПВА НА РИНГА НА TNWG.ТОЙ, БЕ ПОХВАЛЕН ДОСТА В ДОСТА КОМПАНИЙ.ДАЛИ И ТУК ЩЕ ИМА ТАКЪВ УСПЕХ ЩЕ РАЗБЕРЕМ СЛЕД МАЛКО!

Awesome
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 07:40

Джон се усмихва и прави дропкик на Ричардс.Ричардс тръгва към Джон,но получава хурикана.Сега Шеймъс и Джон се гледат.Шеймъс рита Джон и му прави суплекс.Сега Шеймъс прави Axe handle на Чък.Морисън става и прави клоутслайн на Шеймъс.Дайви става и получава STO Backbreaker.Морисън започва да налага Чък и му прави некбрейкър.След това се качва на въжетата и това е moonsault.Morrison опитва да елиминира Чък,но той се задържа.Сега Ричардс се опитва изненадващо да елиминира Морисън и Чък,но и двамата са още в мача.Джон се връща в ринга и забожда ензигури на Ричардс.Морисън раздава калф кикове,а Шеймъс получава Flapjack.Сина се връща в ринга и получава торнадо ддт от Морисън.Шеймъс опитва да удари Морисън,но това е Flying Chuck

ДжМо започва да раздава юмруци и ритници.Чък и Шеймъс тръгват към Морисън,но и двамата получават ритник в корема и Джон едновременно им прави суплекс.Рънинг ний за Ричардс.Морисън се качва на въжетата и това е крос боди върху Чък.Ричардс получава ензигури.Джон излиза от най-долното въже,взима стол и след това почва да удря опонентите си,докато стола не се счупва.Сега Морисън прави Starship Pain на Ричардс.Шеймъс се опитва да удари Джон,но той контра-атакува с Facebuster.Чък се засилва ,но бива отблъснат с Knee Drop.Морисън го усеща!Два клоутслайна,последвани от калф кик за Чък.ДжМо се обръща,вижда Шеймъс да тича към него,но той бързо реагира с Flapjack

Ричардс става и веднага бива съборен с Leg Drop от Джон.Но Тайлър атакува в гръб Джон.Ричърдс става и това е Omega Driver за Ричардс.Сега Шеймъс вдига Ричърдс и му прави Irish Curse.През това време Морисън става и чака Тайлър да се обърне.И това е ДДТ от Хардкор шампиона.Шеймъс гледа Морисън и двамата почват да ритат Тайлор.Сега това е двоен суплекс от Морисън и Шеймъс.Ричардс става и отнася Flip Bottom oт Джон!

Сега Джон изправя Ричардс и го премята извън ринга.
Дали Ричардс ще бъде елиминиран?
http://www.youtube.com/user/ProWrestlingFedForum?feature=mhee
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 07:42

Davey се задържа доста дълго, но ето че и той бива елеминиран какъв мач, каква вечер за TNWG!!

New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 07:49

10...
9...
8..
7..
6..
5..
4..
3..
2..
1..

BEEP!

!!! WAIT A DAMN MINUTE !!!

SECOND CITY SAINTS

Ladies and Gentleman , at this time please welcome , being a company by the TNWG World Heavywweight Champion CM Punk , representing the Second City Saints , he is Colt F'N Cabana!

Дами и господа това което виждате не е шега! Пред очите ви се случи официалният реюниън на The Second City Saints! Cabana скача на ринга , докато CM Punk сяда на коментаторската маса с титла на рамо.
http://www.facebook.com/#!/
- InstantClassic.
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 07:53

Голдъст се нахвърля над Джон Морисън започва да го атакува по гърба, но Джон Морисън се измъква и забожда ритник в челюстта на Голдъст, той се залюлява назад и се увива във въжетата.Морисън се заема с Шеймъс с ритници и юмруци, но Шеймъс ядосано контрира последната атака на Джон и му прави Spinebuster.Sheamus е разгневен засилва се към Колт за да го елиминира, но Колт се навежда и се спява.На ринга са Джон Морисън, Шеймъс, Голдъст и Колт Кабана, а остават още шепа хора.Голдъст хваща Джон Морисън и му прави Power Slam, a след това го хваща за косата и опитва да го елиминира, но Джон Морисън се спасява.

Сега двамата се вкопчват един в друг и Морисън започва да рита Шеймъс в краката и така го поваля, след това го изправя и се опитва да го елиминира, но сега Голдъст се спасява, Джон Морисън се засилва към Голдъст, но Голдъст опитва Flapjack ще си тръгне ли Джон от мача?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   

МЕ:RTP MATCH 2011
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» МЕ:RTP MATCH 2011
» 2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock
» GET THE SUITCASE MATCH
» 2. DIVAS CHAMPIONSHIP MATCH - AJ Lee vs. Mickie James
» ME : Jay Briscoe vs. Dean Ambrose (c) - WHC Last Man Standing Match - Guest Refferee - AJ Styles