Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Share | 

МЕ:RTP MATCH 2011

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
GOAT
Founder
Founder

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 06:09

It's a shame for they, lost their head A careless man who could wind up dead You wear your sin like it's some kind of prize Too many lies, too many lies Oh, oh, these words are true, and I'll make you believe Yeah, ya' fight for air and struggle just to breathe...

От Дъблин, Ирландия с тегло 123 кг. "The Celtic Warrior" Sheamus! Ето го и него "The First Irish born World Champion" е в залата и публиката освирква с пълно гърло. Шеймъс прави таунта си в началото на рампата

И продължава уверено към ринга качва се по металните стълби и върви по ръба на ринга влиза вътре и е прави отново таунт

Spoiler:

Последната промяна е направена от laiok на 10/7/2011, 08:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://tnwrestling.forums-free.info/
ChampViaDQ
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 06:18

Тейлър успя да се спаси, а ето, че нов кечист влезе в мача, това е Шеймъс! Той хваща Кейн в гръб и го качва на раменете си, следва Electric Chair право към сглобката! Кейн нарани много лошо главата си, а Дейви Ричардс и Чък Тейлър отново са на крака! Сега тримата се съюзяват срещу Кейн, като го държат легнал до сглобката, чрез мощни стомпове в главата му! Сега Чък изправя Кейн и го отблъсква към въжетата, следва Spinning Wheel Kick право в главата на "The Big Red Monster"! Дейви Ричардс и Шеймъс са се качили на срещуположни сглобки и се поглеждат, дават си знак чрез намигане и скачат към легналия Кейн, като Дейви забива Swanton Bomb в корема му, а Шеймъс - Legdrop в гърлото! Невероятно, сега мачът е трима на един, като тримата дават всичко от себе си да изморят Кейн, за да могат да го преметнат над горното въже успешно! Но я вижте Чък! Той качва Кейн на сглобката и го обръща, след това го навежда надолу... OMEGA DRIVER ОТ ВЪРХА НА СГЛОБКАТА! Кейн е разрушен! Но това не е всичко! Тейлър го вдига на крака, а Шеймъс се отблъсква от въжетата... Bicycle Kick в главата на Кейн! Идва ред и на Ричардс! Той се качва на обтегача... SHOOTING STAR PRESS! 3 финишъра подред, заковани в тялото на Кейн! Сега тримата го вдигат и пробват да го елиминират... това е сигурна елиминация!
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 06:21

Кейн посреща пода,каква отборна игра от Тейлър, Ричърдс и Шеймъс!
http://ifyousmell.com/
Petioo09
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 06:29

Кой ли следва - 10...9...8...7...6...5...4...3...2...1!

Това е Мат Харди! Мат се показва и прави taunt, след което тича по рампата и влиза в ринга, готов за бой, под мощни аплодирания от публиката!

GOAT
Founder
Founder

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 06:43

Мача продълажава всички са на ринга, но Шеймъс атакува Мат Харди като му забива няколко силни тупаника в главата засилва го към въжетета и това е страхотен Bacbkreaker за Matt как по дяволите го вдигна.. Шеймъс изправя Харди и го натиква в единия ъгъл и та забива колената си в ченето му. Сега Шеймъс спира, но изглежда, че все още не е привършил той отива в единия ъгъл и се засилва чак до Мат със страхотен FACE WASH в лицето му. Шеймъс дърпа Мат Харди за косата и го засилва към въжетата отново и опитва Ритник помпа, ала Мат заляга и го преобръща в Boston Crab дали ще го заключиии не Шеймъс го избута до въжетата и се засилва със саблен удар Мат е оут! Не той се задържа и е на ръба на ринга опитва се да се опомни WATCH OUT! Шеймъс явно е забелязъл това и забоде Brogue Kick в дебелата му глава вижте го отново!

Spoiler:

♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 06:45

Matt has been eliminated!

TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 06:47

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
BEEEEEEEEEEEEEP

Announcer : And from Perry , Oklahoma .. PLEASE WELCOME ..
THE ALL-BULGARIAN BULGARIAN ..
JAAACKKK SWAGGERRRRR ..

GOAT
Founder
Founder

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 06:57

Мили боже. ДоМАТ Харди бе преметнат от Келтският Войн. Шеймъс носочи внимението си към Дейви Ричардс той започва да налага с крачмарски бой в негов стил на ирландец засилва го към въжетеата, но Devay го прескача и скоче на едното въже и изпълнява задно салто, но Шеймъс го спипа и го тръшва на тепиха с Powerslam! Шеймъс не смята да приключва и го изправя и опитва да му забие Snap Suplex, но Davey Ричърдс не се дава и подлага крак на Шеймъс и сега започва с няколко чопа засилва се към въжетата след като се измъкна от Шеймъс и опитва да Springboard-не, но Тейлър се облегна на въжето да си почине и така не помогна на Davey вижте Шеймъс той изправя Davey Richards и го изправя на високо готови ли сте? Ако не сте виждали това погледнете хубаво и го запомнете...

CRUCIFIX POWERBOMB! Davey беше разглобен след този убийствен ход на Шеймъс. Но вижте Chuckie T той явно е решил да се закача със Шеймъс и забива един ритник във врата му и се качва на въжетата тръгва да скачааааа....

Brogue Kick във въздуха и право в устенцето на Chuck Taylor, а междувременно Jack Swagger се засилва към Шеймъс, но той заляга дали имаме елиминация и Суагър отива по дяволите?

Spoiler:

♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 07:00

Swagger has been eliminated!Суагър остава с отворена уста, а мача продължава!Кой ли ще е следващият участник ?!??!

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   

МЕ:RTP MATCH 2011
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 4 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» МЕ:RTP MATCH 2011
» 2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock
» GET THE SUITCASE MATCH
» 2. DIVAS CHAMPIONSHIP MATCH - AJ Lee vs. Mickie James
» ME : Jay Briscoe vs. Dean Ambrose (c) - WHC Last Man Standing Match - Guest Refferee - AJ Styles