Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Share | 

МЕ:RTP MATCH 2011

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Adji
New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 05:25

Джеф Харди успя да се спаси след този побой от Чък Тейлър.Но сега Кейн започва да налага Зак Райдър с леви и десни удари,след което го хваща и го засилва към сглобката,но Чък Тейлър напада Кейн в гръб,като му налага един десен и един ляв,но Кейн всякаш нищо не усети и набързо се обръща и забожда страхотен ъперкът на Тейлър,след което го засилва в сглобката където е Зак.И сега е и ред и на Джеф,който го му забожда един ритник в корема след което го засилва към сглобката където са неговите колеги Зак и Чък,какво ли ще направи Кейн?!?Той отива срещуположната сглобка засилва сее.. и се струпва в сглобката където са ''тримата глупаци''!Направо ги направи на сандвич,с своите 140 кила!След този удар Джеф първи се отласква от сглобката,който отнася Big Boot.След него е Чък,който отнася саблен удар,а последният Зак отнася Sidewalk Slam!Каква доминация на Кейн!Сега ''Голямата червена машина'' хваща Харди и това е Gorilla Press Slam,но Кейн явно има друга идея той ще се опита да го преметна от най-горното въже с Gorilla Press Slam,но дали ще успее?
Върнете се в началото Go down
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 05:28

Jeff се улавя за въжетата и .. той успява да остане в мача за пореден път той успява да се спаси!

Гост

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 05:28

Какво по дявлоите става ... защо угаснаха светлините!?Хайде по-бързо ги оправете, не можем да гледаме.Светлините се връщат но какво по!?Харди бива изкаран извън ринга и мистериозен мъж с маска го дърпа.Те отиват backstage и мистериозния мъж налага Харди.Минава някакъв камион, отварят се вратите и мистериозния мъж хвърля Харди вътре и камиона заминава.Како стана по дяволите!?
RVD
Jobber
Jobber

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 05:38

Миз не чака да го представят и веднага се затичва!Той влиза в ринга и е готов да рита задници.
Undertaker
New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 05:42

The Undertaker започва да поваля всички на ринга с European Uppercut-и.Миз влиза и опитва да събори "Мъртвеца" със саблен удар, но бива съборен с Big Boot, а след това получава лакът в корема.Гробаря се изправя и хваща Миз за косата, а след това му прави Side Slam в средата на тепиха.Гробаря го изчаква за Задушаващо тръшване, но ето, че Чък се качва на обтегача и с Падащ Лист оттам събаря Гробаря.Чък изправя Гробаря за Omega Driver, но Гробаря успява да се измъкне след това да хване Чък за гърлото и да се опита да го изхвърли, но Чък се спасява.Миз отново се нахвърля над Тейкър, но той хваща ръката му качва се на обтегача и следва Old School:

Гробаря хваща Миз и се опитва да го изхвърли от ринга ще успее ли ?
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 05:44

The Miz бива бързо преметнат от третото въже, но я вижте Гробаря е с гръб към Чък обръща се и получава Superkick с който бива елиминиран.Миз и Гробаря са елиминирани !!

Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 05:49

Ladies and Gentlemen please Welcome the TNWG European Champion Davey Richardssssss!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------------
Making his way to the ring, From Othello, Washington weight 205 lb (93 kg) and height 5 ft 8 in (1.73 m) Davey Richardsssssss!!!

Adji
New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 06:05

Колко интересно се развива мача дами и господа!Първо мистериозен мъж напада Джеф Харди,а пък Гробаря и Миз са елеминирани малко след като са влезли.Сега Кейн хваща Tyler и му забожда уникален ъперкът който се разчу из цялата зала!Но сега двамата талантливи техничари Чък Тейлър и Дейв Ричардс нападад Кейн в гръб и след което го засилват към въжетата пробват двоен саблен,но Кейн заляга и пропускат,сега за 2-ри път се отласква от въжетата и това е двоен саблен удар,за Чък и Дейв.Но пък сега Харди опитва бърз ритник и обратът на седбата но Кейн успява,да избута Харди към въжетата,Харди отласквайки получава страхотен Big Boot.Изглежда че всички са долу,но вижте Зак той дебне ''Голямата червена машина'',Кейн се обръща.. а Tyler се засилва към него това сигорно ще бъде Leg Lariat,но Кейн успява да го улови в въздуха,и това е Задушаващо тръшване!Божичко!Как успя да го направи?!?!Кейн грам не губи време и се опитва да метне Taylor от най-горното въже..но дали ще успее?!?
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 06:08

НЕ,Чък се задържа!
http://ifyousmell.com/
GOAT
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 06:09

It's a shame for they, lost their head A careless man who could wind up dead You wear your sin like it's some kind of prize Too many lies, too many lies Oh, oh, these words are true, and I'll make you believe Yeah, ya' fight for air and struggle just to breathe...

От Дъблин, Ирландия с тегло 123 кг. "The Celtic Warrior" Sheamus! Ето го и него "The First Irish born World Champion" е в залата и публиката освирква с пълно гърло. Шеймъс прави таунта си в началото на рампата

И продължава уверено към ринга качва се по металните стълби и върви по ръба на ринга влиза вътре и е прави отново таунт

Spoiler:

Последната промяна е направена от laiok на 10/7/2011, 08:18; мнението е било променяно общо 1 път
http://tnwrestling.forums-free.info/
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   

МЕ:RTP MATCH 2011
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» МЕ:RTP MATCH 2011
» 2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock
» GET THE SUITCASE MATCH
» 2. DIVAS CHAMPIONSHIP MATCH - AJ Lee vs. Mickie James
» ME : Jay Briscoe vs. Dean Ambrose (c) - WHC Last Man Standing Match - Guest Refferee - AJ Styles