Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш същинска легенда на TNW!

Share | 

МЕ:RTP MATCH 2011

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Adji
New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 05:25

Джеф Харди успя да се спаси след този побой от Чък Тейлър.Но сега Кейн започва да налага Зак Райдър с леви и десни удари,след което го хваща и го засилва към сглобката,но Чък Тейлър напада Кейн в гръб,като му налага един десен и един ляв,но Кейн всякаш нищо не усети и набързо се обръща и забожда страхотен ъперкът на Тейлър,след което го засилва в сглобката където е Зак.И сега е и ред и на Джеф,който го му забожда един ритник в корема след което го засилва към сглобката където са неговите колеги Зак и Чък,какво ли ще направи Кейн?!?Той отива срещуположната сглобка засилва сее.. и се струпва в сглобката където са ''тримата глупаци''!Направо ги направи на сандвич,с своите 140 кила!След този удар Джеф първи се отласква от сглобката,който отнася Big Boot.След него е Чък,който отнася саблен удар,а последният Зак отнася Sidewalk Slam!Каква доминация на Кейн!Сега ''Голямата червена машина'' хваща Харди и това е Gorilla Press Slam,но Кейн явно има друга идея той ще се опита да го преметна от най-горното въже с Gorilla Press Slam,но дали ще успее?
Върнете се в началото Go down
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 05:28

Jeff се улавя за въжетата и .. той успява да остане в мача за пореден път той успява да се спаси!

Гост

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 05:28

Какво по дявлоите става ... защо угаснаха светлините!?Хайде по-бързо ги оправете, не можем да гледаме.Светлините се връщат но какво по!?Харди бива изкаран извън ринга и мистериозен мъж с маска го дърпа.Те отиват backstage и мистериозния мъж налага Харди.Минава някакъв камион, отварят се вратите и мистериозния мъж хвърля Харди вътре и камиона заминава.Како стана по дяволите!?
RVD
Jobber
Jobber

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 05:38

Миз не чака да го представят и веднага се затичва!Той влиза в ринга и е готов да рита задници.
Undertaker
New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 05:42

The Undertaker започва да поваля всички на ринга с European Uppercut-и.Миз влиза и опитва да събори "Мъртвеца" със саблен удар, но бива съборен с Big Boot, а след това получава лакът в корема.Гробаря се изправя и хваща Миз за косата, а след това му прави Side Slam в средата на тепиха.Гробаря го изчаква за Задушаващо тръшване, но ето, че Чък се качва на обтегача и с Падащ Лист оттам събаря Гробаря.Чък изправя Гробаря за Omega Driver, но Гробаря успява да се измъкне след това да хване Чък за гърлото и да се опита да го изхвърли, но Чък се спасява.Миз отново се нахвърля над Тейкър, но той хваща ръката му качва се на обтегача и следва Old School:

Гробаря хваща Миз и се опитва да го изхвърли от ринга ще успее ли ?
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 05:44

The Miz бива бързо преметнат от третото въже, но я вижте Гробаря е с гръб към Чък обръща се и получава Superkick с който бива елиминиран.Миз и Гробаря са елиминирани !!

Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 05:49

Ladies and Gentlemen please Welcome the TNWG European Champion Davey Richardssssss!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------------
Making his way to the ring, From Othello, Washington weight 205 lb (93 kg) and height 5 ft 8 in (1.73 m) Davey Richardsssssss!!!

Adji
New User
New User

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 06:05

Колко интересно се развива мача дами и господа!Първо мистериозен мъж напада Джеф Харди,а пък Гробаря и Миз са елеминирани малко след като са влезли.Сега Кейн хваща Tyler и му забожда уникален ъперкът който се разчу из цялата зала!Но сега двамата талантливи техничари Чък Тейлър и Дейв Ричардс нападад Кейн в гръб и след което го засилват към въжетата пробват двоен саблен,но Кейн заляга и пропускат,сега за 2-ри път се отласква от въжетата и това е двоен саблен удар,за Чък и Дейв.Но пък сега Харди опитва бърз ритник и обратът на седбата но Кейн успява,да избута Харди към въжетата,Харди отласквайки получава страхотен Big Boot.Изглежда че всички са долу,но вижте Зак той дебне ''Голямата червена машина'',Кейн се обръща.. а Tyler се засилва към него това сигорно ще бъде Leg Lariat,но Кейн успява да го улови в въздуха,и това е Задушаващо тръшване!Божичко!Как успя да го направи?!?!Кейн грам не губи време и се опитва да метне Taylor от най-горното въже..но дали ще успее?!?
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   10/7/2011, 06:08

НЕ,Чък се задържа!
http://ifyousmell.com/
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: МЕ:RTP MATCH 2011   

МЕ:RTP MATCH 2011
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» МЕ:RTP MATCH 2011
» 2. TNWG Bulgarian Championship Triple Threat Match - Roman Reigns (c) vs. Randy Orton vs. The Rock
» GET THE SUITCASE MATCH
» 2. DIVAS CHAMPIONSHIP MATCH - AJ Lee vs. Mickie James
» ME : Jay Briscoe vs. Dean Ambrose (c) - WHC Last Man Standing Match - Guest Refferee - AJ Styles