Total Nonstop Wrestling
Хей, ти, искаш ли да играеш в най-добрия български e-фед? На правилното място си! Хайде, "BROTHER"! Натисни бутона за регистрация и започни да изграждаш звездата, с която ТИ ще можеш да играеш свободно, да печелиш мачове и титли и да станеш истинска легенда на TNW!

Share | 

Пресконференция преди Cage of the Violence 2011

Go down 
АвторСъобщение
♠ Lemmy is God ♠
Administrator
Administrator

ПисанеЗаглавие: Пресконференция преди Cage of the Violence 2011   12/2/2011, 16:51

Всеки който ще учства във турнира молим да напише промо за предстоящият му мач.

TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Cage of the Violence 2011   18/2/2011, 20:13

Ето я и ослепителната Мишел МаКкуул ..

Тод: Здравей, Мишел ..
Мишел: Мда, здравей Тод .. Но мисля че изпусна нещо - FLAWLESS .
Но както и да е. И знам какво ще ме попиташ.. За мача ми с Кели Кели.
Виж, Тод, Кели може да си мисли за голямата работа. И не веднъж нейния жалък отбор ме нападнаха, но при мен тези номера не минават. Няма да се откажа докъто не спечеля тази титла, и Кели може да бъде напълно сигурна в това. И на турнира ще си тръгна като новата шампионка на дивите! Вярно е, че Бланк е била шампионка най-дълго тук и че почти никой не успя да й отнеме това злато, но аз дойдох с ясната цел да бъда на върха и да спечеля титлата. Така че Кели, порадвай се още мъничко на шампионския пояс, защото след мача ни утре вечер - той ще бъде в моите ръце.
Тод: Е, пожелавам ти успех Мишел.
Мишел: Той не ми е нужен, защото тази титла ми принадлежи. Довиждане, Тод .. и следващият път когато се видим, ще ме представиш като ШАМПИОНКАТА НА ДИВИТЕ Мишел МаКкуул ..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/BlagovestaGankova
Sashundera
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Cage of the Violence 2011   18/2/2011, 20:30

Please welcome at this time..the peoples champion..The Rock!

Скалата поздравлява феновете,пише автографи и започва неговата реч.
Ladies and gentleman ,утре ще бъде team iMmortal vs Team JJ.Всеки говори за този мач,как щял да бъде по - екстремен и от Cage of Violence itself.Имам една изненада,но за нея по - късно.Jarret,get ready jabroni because team electrifying is going to whoop your ass!Постояно ходиш с кирата,като някой страхливец който не знае какво означава balls.Ако утре си мислиш ,че пак ще я забодеш ,много се бъркаш.Because ,the rock is gonna take that guitar .. whineeeee it up real nice..take it sideways and STICK IT STRAIGHT UP YOUR CANDY ASS!!!The Rock ,Gregory Helms and John Morrison will beat the hell out of a ..Джарет ,страхливеца за който ви казах преди малко,Самоа Джо - Самоански дебелак пренесен нелегално в америка,no chance man!(публиката аплодира) и Chuck Taylor - Инди кечист прозиваващ се още като MR WHO ,идва тук по невероятен късмет, и със самоучиствие на Donalt Trump.Утре ,Скалата will teach you some respect!Така..за изненада на мача.. - сори ,утре ще разберете!IF YOU SMELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLELELELEL.. What the Rock Iss Coocking!
А сега ме извинете,имам личен ангажимент (в същия момент идва Лита и се целуват). (WOW!)
http://ifyousmell.com/
- ExplicitVixen.
Superstar
Superstar

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Cage of the Violence 2011   18/2/2011, 20:48

В същото време Кели пристига в залата за пресконференции ..

- Здравей Скала ..
- Здравей, Кели .. приятно ми е да те видя .. изглеждаш УАУ .. ослепит..
- Скала, всъщност приятелката ти е до теб .. имам представа как изглеждам.. и на мен ми е адски приятно да се видим .. успех в мача ти.
- Благодаря ти, Кел .. успех и в твоя .. сигурен съм,че ще спукаш мършливия задник на МакКу..
- Скалаа, пак забрави кой е до теб .. благодаря ти .. може би ще се видим скоро с теб.
- Със сигур.. оууукееей.. Лита, да тръгваме, скъпа ..

Тод: Здравей, Кели .. приятно ми е да те видя.. изглеждаш ..
Кели: Ослепително .. разбрах .. xD
Тод: Да.. та да мина директно на темата .. няма да защитаваш своята титла за първи път, но е важно да знаем .. с какви очаквания ще излезеш на ринга утре? Имаш ли опасения,че Cage Of Violence ще бележи края на твоето властване в тази федерация?
Кели: Краят!? Тод, та аз още не съм започнала дори. Познаваме се. Феновете знаят,че за да запазя този шампионски пояс .. съм готова на всичко. Побеждавала съм всяка една дива от този ростер като започнем от Ийв Торес, минавайки през Мелина Перез, през Марис, през Ашли Масаро .. дори и Лита, прекъсвайки нейната кариера ЗАВИНАГИ .. но сега е ред на Мишел МакКуул. Това момиченце .. наистина си вярва. От една страна .. това е добре.. но започва наистина да ми лази по нервите. Тод, можеш ли да предположиш какво ще й се случи на турнира?
Тод: Не .. но питам теб .. какво ще се случи на турнира, Барби?
Кели: Е, много просто Тод .. ще изляза на ринга, ще изчакам и нея да си довлече задника до него .. след което ще й дам най-коравият урок, който някога е получавала в своята кариера .. и .. ще си замина .. заедно с моята титла и моят съпруг .. който между другото ще се появи всяка минута. Така че.. пожелавам на всички зрители приятно гледане в събота ..
Тод: Дами и господа, това беше шампионката при Дивите - Кели Кели .. благодаря ти, Барби .. ще се видим скоро надявам се.
Кели: И аз ти благодаря .. не се и съмнявай.. скоро ще е.
hedshot
TNW Hall of Famer
TNW Hall of Famer

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Cage of the Violence 2011   18/2/2011, 21:51

Енгъл идва на пресцонференцията с приятелката си актрисатаGiovanna Yannotti.Тий взима микрофон и започва да говори.
-Здравейте.Радвам се че съм тук.Аз знам че ще взема титлатаа на турнира.Ще победя всеки един от другите участници в Клетката.Нито един от тях не може да ме победи.Аз съм се бил с най-силния народ българите и съм ги побеждавал,затова те не са пречка за мен.Всеки един от хората в клетката е добър кечист,но те не са Кърт Енгъл.
Сега ще ги обсъдя поотделно.Първият е Джони Девайн.Той е атлетичен,но никога не се е бил за титла досега така,че не е пречка за мен.Следващия е Гробаря,той има опит,но е вече е много възрастен и не е на мойто ниво много пъти съм го побеждавал ще го направя и пак.Следващия човек е Шон Майкълс.Побеждавал съм го.Той ми е приятел,но в клетката няма приятелство.Следващия е един младок който не ми беше пречка миналата година да видим дали се е променил от преди.И остана само един това е нашият шампион Кавал.Той е атлетичен млад.Напомня ми на мен на млади годиниу.С него също сме приятели.Той е страхотен човек,но щом влезем в клетката аз ще се преобразя в друг човек.
IT'S REAL IT'S DAWN REAL!!!
Енгъл и приятелката му се целуват и напускат залата за да раздават автографи!!!
http://www.vbox7.com/user:hedshot
Mr. Pain
Premium Member
Premium Member

ПисанеЗаглавие: Re: Пресконференция преди Cage of the Violence 2011   18/2/2011, 23:06